مراسم تودیع ومعارفه روسای سابق و جدید سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان ،طی حکمی از سوی فرمانده سپاه ثارالله محمد جواد صادق زاده به عنوان رئیس جدید بسیج فرهنگیان منصوب شد
مخاطبین شرکت کننده در این دوره فرهنگیان بسیجی فعال در کانون با اولویت معاونین پرورشی و مربیان پرورشی مدارس از سراسر استان هستند.
رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار نخبگان جوان:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان جوان تصریح کردند: نمی‌خواهم وقت را صرف پاسخ‌گویی به اباطیل و یاوه‌گویی رئیس‌جمهور بی‌چاک و دهن آمریکا کنم، این ضایع کردن وقت است که انسان بخواهد پاسخ او را بدهد.
1
2
3
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان ،طی حکمی از سوی فرمانده سپاه ثارالله محمد جواد صادق زاده به عنوان رئیس جدید بسیج فرهنگیان منصوب شد
مخاطبین شرکت کننده در این دوره فرهنگیان بسیجی فعال در کانون با اولویت معاونین پرورشی و مربیان پرورشی مدارس از سراسر استان هستند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از درخشش معلم مازندرانی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان خبر داد.
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان نشست تخصصی سر مربی با مربیان حلقه های شجره طیبه صالحین با محوریت1- تبیین شرح وظایف مربیان2- دریافت گزارش وضعیت موجود حلقه های شجره طیبه صالحین از مربیان3- بحث و تبادل نظر پیرامون مسجدمحور نمودن جلسات حلقه های صالحین4- قیام حسینی و ولایت پذیریدر تاریخ 96/7/20 از ساعت 8/30 الی 13 در محل سالن جلسات ساختمان بسیج اقشار برگزار گردید .
در این جلسه در مورد اهمیت نظام خانواده از نظرقران و پیامبر (ص) و ائمه معصومین و احادیث مرتبط صحبت شد.
یادواره شهدای فرهنگی شهرستان نوشهر به همت اداره آموزش و پرورش و کانون بسیج فرهنگیان در هفته دفاع مقدس برگزار شد.
صبح روز دوشنبه مورخ 96/07/17 در ساعت فرهنگی (پنجره باز) به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، کارگاه آموزشی با عنوان "فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها" با همکاری پلیس فتا استان مازندران و حضور فعال دانشجویان در نمازخانه پردیس برگزار گردید.
نشست بصیرتی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر، به همت کانون بسیج فرهنگیان ناحیه 3 آموزش و پرورش قم در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی و همزمان با هفته دفاع مقدس در نمازخانه این اداره برگزار شد.
در سال تحصیلی گذشته، مسئولان وقت آموزش و پرورش قول دادند که درس محمدحسین فهمیده، درس «رهبر کوچک» در سال تحصیلی بعد (‌یعنی امسال) در کتاب هدیه‌های پایه ششم مجدداً گنجانده خواهد شد‌ اما متأسفانه باید گفت که این وعده در سال تحصیلی جاری محقق نشده است.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان در نشست معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق و شهرستانها به نقش محوری معلم در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت اشاره کردو گفت : رفتار سازمانی در آموزش و پرورش باید معلم محور باشد .
تعدادی از معلمان منطقه ۱۷، درباره حذف برخی مفاهیم از کتاب‌های درسی همچون ۱۳ آبان و واقعه طبس پرسش‌هایی را از مسئولان تدوین کتب درسی مطرح کردند.
مدیرکل دفتر تألیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری با بیان اینکه آموزش و پرورش متعلق به هیچ فرد، گروه و جناح سیاسی نیست، گفت: بسیاری از نقدهای وارده به کتب درسی درست نبود.
وزارت آموزش و پرورش به منظور شایسته‌سالاری در انتخاب نیروی انسانی برای مشاغل مدیریتی، در نظر دارد انتخاب و انتصاب مدیران واحدهای آموزشی را در قالب دستورالعملی مشخص، ضابطه‌مند کند.
وزیر آموزش و پرورش طی حکمی «مهرداد خان‌ماکو» را به سمت مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و تأمین منابع این وزارتخانه منصوب کرد.
وزرای اسبق اموزش و پرورش این هفته برای پاسخ درباره «صندوق ذخیره فرهنگیان» به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می روند.
آموزش و پرورش درخصوص سوال برخی فرهنگیان درباره چرایی تاخیر در پرداخت اقساط وام فرهنگیان توضیحاتی را ارائه کرد.
مدیرکل سلامت وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌حدود ۵ هزار مربی بهداشت در مدارس کشور کم داریم که این آمار بدون احتساب مدارس روستایی است.
«مشاور»، فردی حقیقی یا حقوقی است که واجد صلاحیت‌های حرفه‌ای، تخصصی، اخلاقی و آگاه به اصول مشاوره است و در یکی از رشته‌ها و گرایش‌های روان‌شناسی و مشاوره حداقل در سطح کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شده و تجربیات لازم را کسب کرده است.
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، پیش‌نویس طرحی را ارائه داده است تا بر اساس ساحت‌های شش‌گانه بتوانیم برونداد آموزش و پرورش را با شاخص‌های رسمی تعیین کنیم.
رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با بیان اینکه سالانه حدود ۷۵۰ نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند، گفت: تمام ظرفیت کارشناسی این دانشگاه به تربیت دبیر اختصاص دارد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

چند رسانه ای

استان ها