رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشوردر کردستان :
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در دوره توانمندسازی طرح اعتلای بسیج فرهنگیان در سنندج، استراتژی بسیج را نقش آفرینی در عرصه های سخت، نیمه سخت و نرم عنوان کرد و گفت: بسیج پیشگام عرصه خدمت است.
فرمانده کل سپاه در جمع بسیجیان همدان:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیج قلب شورانگیز احساسات انقلاب است گفت: ما در حال عبور از تحریم‌ها هستیم و به‌زودی سحر دشمنان را نابود می‌کنیم.
رییس سازمان بسیج فرهنگیان کل کشور عنوان کرد:
1
2
3
باحضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور، دوره توانمندسازی طرح اعتلای بسیج فرهنگیان استان با عنوان « شبکه معلم آینده ساز » ویژه مدیران مدارس هدف در سنندج برگزارشد.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در دوره توانمندسازی طرح اعتلای بسیج فرهنگیان در سنندج، استراتژی بسیج را نقش آفرینی در عرصه های سخت، نیمه سخت و نرم عنوان کرد و گفت: بسیج پیشگام عرصه خدمت است.
مسئول بسیج فرهنگیان استان اصفهان گفت:نقش بسیج فرهنگیان در بیانیه گام دوم، "فرهنگ سازی" است
در چهلمین سالگرد هفته بسیج؛ بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی همایش معلم های آینده ساز را در چهارم آذر با حضور مقامات کشوری و بسیح فرهنگی برگزار کرد
همزمان با آغاز هفته بسیج ،بسیج فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری دوره معلم های آینده ساز با حضور 300 معلم مدارس هدف برگزار شد
در چهلمین سالگرد هفته بسیج؛ سازمان بسیج فرهنگیان تهران بزرگ نمایشگاهی از دستاوردهای فرهنگیان بسیج برگزار کرد.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی , و مدیرکل آموزش و پرورش استان همایش معلمان آینده ساز و تجلیل از هنرآموزان مخترع و ایده پرداز بسیجی در تالار معلم تبریز برگزار شد.
همزمان با هفته مبارک بسیج مستضعفین، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در دیدار با فرمانده سپاه بیت المقدس استان هفته بسیج و انتصاب ایشان را تبریک گفت.
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال نامه‌ای را خیرین به ما نوشتند و اعلام کردند که ظرف دو سال، 5 هزار میلیارد تومان برای مدرسه‌سازی تعهد می‌کنند.
در راستای تکریم خانواده شهدا، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با خانواده 2 شهید دانش آموز جویباری دیدار کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموزان استان و کنگره ملی گرامیداشت ۹۲ هزار شهید بسیجی، بیانیه گام دوم انقلاب را بهترین چراغ راه دانش آموزان برای ادامه راه شهدا دانست
یک نماینده مجلس گفت: وزیر جدید آموزش و پرورش باید برای اجرای سند تحول این وزارتخانه تلاش کند و از اجرای سند۲۰۳۰ جلوگیری کند.
تفاهم‌نامه همکاری بین «وزارت آموزش و پرورش» و «وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» امضا شد.
یک کارشناس مدیریت آموزشی گفت: آمار سال‌های 96 و 97 نشان می‌دهد که از 26 هزار صندلی در هنرستان‌های غیردولتی، 13 هزار و 662 صندلی خالی مانده است یعنی حدود 51 درصد ظرفیت هنرستان‌های غیردولتی خالی است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای اجرای کامل طرح هدایت تحصیلی نیاز به فرهنگ‌سازی داریم، گفت: معمولا بیشترین درخواست‌ها در هدایت تحصیلی برای رشته علوم تجربی است.
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: تا مهر امسال تعداد دانشجومعلمان از مرز ۱۰۰ هزار دانشجو می گذرد.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواسط مرداد یا اول شهریور امسال برگزار شود.
سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: درخواست داریم که اساسنامه مدارس عشایری اجرا شود که می‌گوید ردیف اعتباری خاص با عنوان «توسعه آموزش و پرورش عشایری» در لوایح بودجه سالانه گنجانده شود.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

چند رسانه ای

استان ها