جمعه, 05/11/1398 - 12:35 mazandaran-admincb

نایب قهرمانی دانش‌آموز عباس‌آبادی در مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا امیرحسین شهرستانی با افتخار، مدال نقره بازی‌های تکواندوی نوجوانان آسیا را به ایرانیان تقدیم کرد

امیرحسین شهرستانی از دانش‌آموزان آموزش و پرورش عباس‌آباد موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا شد.
نایب قهرمانی دانش‌آموز عباس‌آبادی در مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا امیرحسین شهرستانی با افتخار، مدال نقره بازی‌های تکواندوی نوجوانان آسیا را به ایرانیان تقدیم کرد

 امیرحسین شهرستانی دانش‌آموز آموزش و پرورش عباس‌آباد موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا شد.

مدیر آموزش و پرورش عباس‌آباد به همین مناسبت طی پیامی کسب این دست‌آورد ارزنده توسط این دانش‌آموز ملی‌پوش را به امیرحسین شهرستانی، جامعه فرهنگی ورزشی، ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان تبریک گفت.

متن پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس‌آباد

به شرح ذیل می‌آید؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

قهرمانی مقتدرانه دانش‌آموز کوشا امیرحسین شهرستانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را به این قهرمان دلاور و خانواده محترمشان، مردم شریف ایران، جامعه فرهنگی ـ ورزشی و  تمامی ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان صمیمانه تبریک عرض نموده و تلاش‌های ارزشمند همراه با متانت و اخلاق‌مداری ایشان در بازی‌های قهرمانی تکواندوی نوجوانان آسیا را ارج می‌نهم.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های مربی ارزنده اسوه اخلاق، استاد مهرداد ساعدی و معلمان، خانواده و همه کسانی که با دعای خیر خود قهرمان و سایر پهلوانان شهرمان را همراهی نمودند، امیدوارم که با این افتخار بزرگ در سطح قاره پهناور آسیا، روحیه خودباوری و اعتماد به نفس نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به‌ویژه افتخارآفرینان شهرستان عباس‌آباد بارور گردد و هم‌چنان برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کنند.

استمرار پیروزی‌های مکرر قهرمانان ایران اسلامی را در رویدادهای بزرگ جهانی از خداوند قادر و توانا مسئلت دارم.

محمدیوسف مهرقاسمی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس‌آباد

برچسب
مطالب مرتبط