جمعه, 09/01/1398 - 18:29 azsharghi-admincb
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

تا زمانی که بسیج هست نظام اسلامی را دشمنان نمیتوانند تهدید کنند.

تا زمانی که بسیج هست نظام اسلامی را دشمنان نمیتوانند تهدید کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب در موضوع اصلاح قیمت بنزین گفت : حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز در درس خارج فقه هفته گذشته ضمن توصیف و تبین حوادث پیرامون مصوبه  افزایش قیمت بنزین و چرایی این حوادث مطالبات ای هم از مسئولان اجرایی برای رفع مشکلات مردم داشتند‌. امام جمعه تبریز افزود: رهبر معظم انقلاب با تاکید بر برخورد برابر قانون با برهم زنندگان امنیت و آرامش کشور ، خواستار صیانت از ساختارها و فرآیندهای قانونی ، جلوگیری از بدعت گزاری های غلط ، پشتیبانی از کارکارشناسی ، خوش بینی به تصمیمات مسئولان و اولویت دادن به امنیت و جلوگیری از فتنه در کشور شدند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با اشاره به آموزه ها و درس های بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد : بیانات معظم له نمادی از شخصیت رهبر انقلابی است که با عقلانیت ، بصیرت ، راهبری ، مدیریت و انصاف انقلابی تدبیر میکنند.

خطیب نماز جمعه تبریز با اشاره به هفته بسیج ، این نیروی مردمی و گمنام را مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد کشور در همه عرصه دانست و تصریح کرد : اگر حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس مقدس نبود ، سرنوشت کشور این چنین رقم نمیخورد از این رو تا زمانی که بسیج هست نظام اسلامی را دشمنان نمیتوانند تهدید کنند.

برچسب
مطالب مرتبط