یکشنبه, 09/03/1398 - 14:35 nazari

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج-1398

سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج بیانیه ای صادر نمود.
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج-1398

سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود.

درآستانه چهل سالگی تشکیل شجره طیبه بسیج ، یادوخاطره معمارکبیرانقلاب را گرامی داشته و به روح پرفتوح آن عزیزسفرکرده و شهدای انقلاب ، هشت سال دفاع مقدس ، مدافع حرم ، امنیت کشور و مخصوصا 92 هزار شهید بسیجی و 5 هزار فرهنگی شهید درود و صلوات می فرستیم .

 

نگاهی اجمالی به چهل سال مجاهدت خستگی ناپذیر دلاورمردان بسیج در عرصه های مختلف، عمق دیدگاه راهبردی و حکیمانه امام راحل (ره) را روشن می نماید و کارکرد و برکات بسیج اکنون بر هیچ کس پوشیده نیست و دوست و دشمن بر نقش این نهاد انقلابی چه در داخل کشور به عنوان حامی نظام و مردم و چه در خارج به عنوان یک الگوی موفق و اسوه برای مظلومان و ستم دیدگان جهت ایستادگی دربرابر نظام های ظلم و جور و ستم اذعان دارند .

بسیج با تاسی به نص صریح " اشداءعلی الکفار و رحماء بینهم " در برابر فتنه ی دشمنان و آشوب آشوب گران چه در هشت سال دفاع مقدس و چه در حوادث اخیر به مثابه سدی محکم ایستاده و مدافع راست قامت انقلاب در برابر هرنوع تعدی و فتنه گری است . و ازسوی دیگر درابعاد و عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، خدماتی و ... هماره تلاش براین دارد که نقش یاری گر و تسهیل کننده برای هم وطنان و ایران سربلند را ایفا نماید و بسیج و بسیجیان مفتخرند که همیشه مورد تایید وعنایت امام راحل (ره ) و مقام معظم رهبری قرار داشته اند .

 

سازمان بسیج فرهنگیان کشور فرارسیدن چهل سالگی تشکیل بسیج مستضعفین را به آحاد مردم شریف ایران تبریک عرض نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بلند امام راحل (ره) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری ، آمادگی خود را درجهت ورود جهادگونه به عرصه های مختلف نظام در گام دوم انقلاب و نیز کمک به تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اعلام نموده و رجاء واثق دارد این انقلاب شکوهمند تحت زعامت رهبرفرزانه اش تا وصل به حکومت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) محکم و استوار راه خود را به سرانجام خواهد رساند .

 

 

برچسب
مطالب مرتبط