دوشنبه, 09/04/1398 - 18:50 kurdistan-admincb

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با فرمانده سپاه بیت المقدس استان

همزمان با هفته مبارک بسیج مستضعفین، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در دیدار با فرمانده سپاه بیت المقدس استان هفته بسیج و انتصاب ایشان را تبریک گفت.
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با فرمانده سپاه بیت المقدس استان

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این دیدار که عصر روز گذشته صورت گرفت، قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه رییس اداره حراست، مسئولین بسیج فرهنگیان و دانش آموزی و دبیرخانه بسیج دانش آموزی و فرهنگیان با سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان دیدار کرد .

رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سردار سید صادق حسینی به عنوان فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و آرزوی توفیق روز افزون برای وی، فرارسیدن هفته بسیج مستضعفین را نیز به فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و کلیه بسیجیان استان تبریک گفت.

وی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان را از بزرگترین اقشار بسیج استان عنوان کرد و با اشاره به فعالیت های این حوزه و اقدامات به خصوص برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی و ... ، خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر در اجرای برنامه های مشترک شد .

هم چنین به مناسبت هفته بسیج مستضعفین مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با حضور در منزل شهید نامدار مرادی از شهدای فرهنگیان استان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والای مقام به ویژه ای شهید معظم، ضمن دیدار با  خانواده محترم این شهید، از صبر و پایداری آنان تجلیل کرد.    

انتهای پیام/v.a

برچسب
مطالب مرتبط