چهارشنبه, 11/16/1398 - 17:14 mazandaran-admincb

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دهه فجر: در این ایام باید یک بازخوانی و بازنگری نسبت به گذشته داشته باشیم

آیت الله معلمی درطرح ملی لاله های روشن(یادواره 40000 شهید در40000 مدرسه) که همزمان با سراسر کشور، در دبیرستان دخترانه الزهرا شهرستان قائمشهر، باحضور علیرضا سعدی پور مدیر کل آموزش و پرورش، محمد شعبانی معاون پرورشی آموزش و پرورش و شیرزاد مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس، یوسف پور فرماندار قائمشهر و سایر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، با اشاره به دهه فجر گفت: فجر یعنی پایان شب و آغاز روز روشن و نمادی برای پیروزی حق بر باطل است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دهه فجر: در این ایام باید یک بازخوانی و بازنگری نسبت به گذشته داشته باشیم

« آیت الله معلمی» همچنین گفت:  12 بهمن 57 امام راحل (ره) پس از 14 سال تبعید به وطن بازگشت که حدود 5میلیون نفر به استقبال امام آمدند و  فاصله بین 12 تا 22 بهمن همانند فجری است که لحظه به لحظه درخشان‌تر و نورش بیشتر شد تا به یوم الله 22 بهمن و سقوط رژیم شاهنشاهی  منتهی شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود:  باید هر ساله در این ایام یک بازخوانی، باز‌اندیشی و بازنگری نسبت به گذشته داشته باشیم تا بدانیم  چه کرده‌ایم و چه باید انجام دهیم ؟

 این شخصیت برجسته دینی استان همچنین گفت: امروز  چهل و یکمین سال از پیروزی انقلاب است  اما  پنجاه و هفتمین سال شروع نهضت امام  است و روز 22 بهمن امسال نیز یوم الله و روز قدرت‌نمایی ملت غیور ایران می‌باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه وصیت‌نامه امام راحل،  نسخه شفا بخش انقلاب است، ادامه داد:  ما با مطالعه وصیت نامه امام و همچنین وصیت نامه  شهدا پیام  تعالی، رشد، عزت و افتخار  را از آنان بگیریم.

آیت الله معلمی همچنین گفت: باید سطح آگاهی جامعه را افزایش دهیم دوست و دشمن را بشناسیم و شیوه‌های تبلیغاتی دشمن را بشناسیم.

وی همچنین ضمن دعوت از همه اقشار به‌ویژه جوانان برای شرکت در راهپیمایی  22 بهمن، گفت:  دشمن و به ویژه صهیونیسم باید بدانند معامله قرن یعنی تثبیت تجاوزگری در منطقه  و ما اجازه چنین کاری به آنان نمی‌دهیم.

برچسب
مطالب مرتبط