پنجشنبه, 11/17/1398 - 10:19 admin-front

واکنش آموزش و پرورش نسبت به ادعای ممنوعیت نوشتن "بسم الله الرحمن الرحیم" در برخی مدارس

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش نسبت به طرح ادعایی عجیب مبنی بر ممنوعیت نوشتن "بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم" در برخی مدارس آموزش و پرورش واکنش نشان داد.
واکنش آموزش و پرورش نسبت به ادعای ممنوعیت نوشتن "بسم الله الرحمن الرحیم" در برخی مدارس

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، فریبرز حمیدی، در این باره اظهار کرد: از فردی که چنین ادعایی را مطرح کرده، می‌خواهم در اسرع وقت، نام مدرسه یا مدارسی که در آن‌ها نوشتن "بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم" ممنوع شده را علنی اعلام کند.

وی ضمن تقبیح این نوع دروغ‌پردازی‌ها و تکذیب صدور هرگونه بخشنامه در راستای اجرای سند ۲۰۳۰، اذعان کرد: وی همچنین موظف است متن بخشنامه ادعایی درباره حذف آموزش دینی در مدارس را نیز جهت تنویر افکار عمومی و اثبات ادعای خود، هر چه سریعتر منتشر کند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه، با توجه به اثرات مخربی که این دست ادعا‌های کذب در روح و روان میلیون‌ها نفر از والدین و خانواده‌های دانش‌آموزان کشور دارد و در راستای صیانت از امنیت روانی جامعه و مقابله با دروغ‌پردازی‌های هدفمند علیه نظام آموزش و پرورش کشور، این مسئله پیگیری حقوقی خواهد شد گفت: متن شیوه نامه جابر بن حیان در سایت در معرض دسترس همگان قرار دارد.

برچسب
مطالب مرتبط