سه شنبه, 12/13/1398 - 08:51 admin-front

درخشش دانش‌آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020

دبیر علمی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با اشاره به درخشش دانش آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020، گفت: دانش‌آموزان ایرانی در این جشنواره در حوزه‌های علوم اعصاب، علوم پزشکی و سلامت و انرژی‌های تجدیدپذیر شرکت کردند.
درخشش دانش‌آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مهدی رشیدی جهان دبیر علمی جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا درباره جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020، اظهار داشت: این جشنواره همانند کنفرانس‌های بین‌المللی با حضور بیش از 16 کشور در روزهای 26 تا 29 فوریه و با حمایت علمی دانشگاه ملی بارسلونا، پارک علم و فناوری بارسلونا، مرکز تحقیقات و آزمایشگاه علمی اسپانیا و حامیان علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا برگزار شد.

وی درباره مقام‌ها و رتبه‌های دانش آموزان افزود: طرح ها و مقالات دانش‌آموزان سید مبین طباطبایی در گروه پزشکی و سلامت، هاجر ترابی در رشته علوم اعصاب و کیان میرآفتاب زاده، علی تکین کلهر، سیدرضا هاشمیان و مانا نوروزی در رشته انرژی‌های تجدید پذیر پس از داوری حائز دریافت مدرک بین المللی این جشنواره جهانی شدند. 

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا ادامه داد: در این جشنواره نماینده مرکز به عنوان داور بین المللی حضور داشته و 3 جایزه ویژه از جانب مرکز پژوهش‌های بین المللی ابن سینا به عنوان جوایز ویژه ایران به نمایندگانی از بلژیک، هلند و کانادا اهدا شد. 

پنجمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا با حضور بیش از پنج هزار نفر از دانش آموزان، مربیان و مدیران مدارس سراسر کشور در تاریخ 21 و 22 فروردین 1399 در پژوهشگاه نیرو با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان‌های علمی دیگر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط