شماره مطلب: 1138

همایش روشنگری مراغه

نسخه مناسب چاپ

نجیب زاده در همایش روشنگری بسیج فرهنگیان مراغه در تالار شهید بهشتی این شهرستان افزود : نظام مقدس اسلامی به برکت خون شهدا و به لطف الهی در اوج قدرت بوده و اگر آمریکا و دشمنی بخواهد به مرزهای مان تجاوزی کند آنچنان حقیرش خواهیم کرد که دنیا هرگز به خود ندیده است.

وی اظهار کرد : اکنون به جهانیان اثبات شده که بدون حضور و بازیگری جمهوری اسلامی ، هیچ معادله ای در منطقه ممکن نبوده و به شکست خواهد انجامید.

مشاورعالی سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت : به برکت خون ۳۶ هزار شهید دانش آموز و چهار هزار شهید فرهنگی و به فضل الهی در زمینه های فناوری و تکنولوژی های روز در جهان سرآمد بوده و پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

نجیب زاده خاطرنشان کرد : دشمن از اولین سالهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، با انواع توطئه ها ، ترورها و قائله های مختلف درصدد سرنگونی و تضعیف نظام مقدس اسلامی بوده که با هوشیاری ملت بزرگ ایران شکست نصیب دشمنان شده است.

وی تصریح کرد : باتوجه به شکست دشمنان در عرصه جنگ سخت و توطئه های مختلف ، اکنون درصدد قرآن بر سر نیزه کردن به واسطه جریان نفوذ در داخل کشور و با همراهی سرسپردگان داخلی خود است.

مشاورعالی سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: انتخابات به عنوان بهترین فرصت برای جریان نفوذ بوده و هوشیاری و بصیرت برای مقابله با این جریان خزنده دشمن ضروری است.

نجیب زاده اضافه کرد : خط امام (ره) و رهبری بهترین شاخص برای حضور در انتخابات بوده و باید با تکیه بر این شاخص ها انتخابی آگاهانه و اصلح در این عرصه حساس داشته باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.