انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 10928
09:38

دوازدهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی برگزار خواهدشد؛ آئین تجلیل از برگزیدگان اردیبهشت 95

دوازدهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی برگزارخواهد شد و از میان آثار ارسال شده، 300 مقاله جهت داوری انتخاب شده است که نتایج داوری تا پایان اسفند ماه اعلام خواهد شد. آئین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره اردیبهشت سال 1395 در هفته گرامیداشت منزلت معلم با حضور مسئولان کشوری و لشکری درتهران برگزارخواهد شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان، دوازدهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی با هدف تقویت و ارتقاء روحیه پژوهشگري، تحقيق ، ارتقاء سطح دانش و آگاهي علمی فرهنگيان بسيجي، با دریافت موضوعات پیشنهادی از سازمان بسیج فرهنگیان استان ها وجلسات متعدد با اساتید و اعضاء کمیته علمی دوازدهمین جشنواره در ده محور برگزار شد.

این محورها عبارتند از: 1- وظایف مسئولان، مردم و معلمان در ارتقاء شأن و منزلت معلم 2- چالش های اجرای سند تحول بنیادین 3- دانشگاه فرهنگیان از آرمان تا واقعیت 4- احساس مسئولیت معلمی در تعلیم و تربیت اسلامی5- جایگاه آموزش و پرورش و معلم در تقویت غیرت و عفت عمومی 6- اهداف و ابزار نظام سلطه در تفرقه افکنی و دو قطبی کردن جامعه7- فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها) 8- آموزش و پرورش، معلم و مسائل اخلاقی جامعه 9- اهداف و ابعاد تحریف خط امام (ره) 10 - جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن.

در دوازدهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی، 4391 مقاله به دبیرخانه استان ها رسید که از این تعداد 462 مقاله آثار برتر استان ها به کشور راه یافته و مقالات پس از بررسی اولیه توسط مسئول کمیته علمی ، 300 مقاله جهت داوری آماده شده است.

نتایج داوری مقالات دوازدهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی حداکثر تا پایان اسفند 94 به استان ها اعلام خواهد شد و از نویسندگان مقالات برتر، در همایشی که در اردیبهشت ماه 1395 با حضور مسئولین کشوری و لشکری برگزار می شود، تجلیل به عمل خواهد آمد.

دبیر دوازدهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی، محمد پایندان مدیر علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان است.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها