انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 1121
08:45

فراخوان شرکت در هم اندیشی «تعلیم و تربیت و سبک زندگی اسلامی در مدرسه»

هم اندیشی «تعلیم و تربیت و سبک زندگی اسلامی در مدرسه» از سوی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) با همکاری دانشگاه فرهنگیان در اسفندماه 94 در تهران برگزار می شود و فرهنگیان، دانشجویان، حوزویان و محققان کشور می توانند آثار پژوهشی خود را تا 20 بهمن به دبیرخانه این هم اندیشی ارسال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، هم اندیشی «تعلیم و تربیت و سبک زندگی اسلامی در مدرسه» با همکاری دانشگاه فرهنگیان در اسفندماه 94 در تهران برگزار می شود و فرهنگیان، دانشجویان، حوزویان و محققان کشور می توانند آثار پژوهشی خود را تا 20 بهمن به دبیرخانه این هم اندیشی ارسال کنند.

این هم اندیشی به منظور ارائه دستاورد، تجارب و ایده های نوین فرهنگیان در زمینه های الزامات مدیریت آموزشی مبتنی بر سبک زندگی اسلامی، ارتقای کیفیت آموزشی و سبک زندگی اسلامی، اقتضائات ترویج سبک زندگی اسلامی در تربیت معلم و توانمندسازی دانش آموزان در پیشبرد سبک زندگی اسلامی برگزار می شود.
از دیگر موضوع هایی که در این همایش مورد بررسی قرار می گیرد، می توان به فرهنگ سازی استفاده از فضای مجازی در مدارس در راستای سبک زندگی اسلامی، نقش مشارکت دانش آموزان در ترویج سبک زندگی اسلامی، نقش مشارکت دانش آموزان در ترویج سبک زندگی اسلامی و نقش مشاور در تبیین سبک زندگی اسلامی اشاره کرد.
از بین مقاله های دریافت شده پس از بررسی توسط استادان مجرب، تعدادی برگزیده خواهند شد که برخی توسط نویسندگان ارائه و برخی دیگر به صورت پوستر در روز هم اندیشی ارائه خواهد شد و همچنین جوایز نفیسی به مقالات برتر اهدا و به تمام افراد ثبت نام کرده و شرکت کننده گواهی معتبر حضور در هم اندیشی ارائه خواهد شد.
علاقه مندان مقالات خود را از طریق ایمیل ravabet@isuw.ac.ir و سایت www.isuw.ac.ir بخش همایش و جشنواره به دبیرخانه هم اندیشی تعلیم و تربیت و سبک زندگی اسلامی در مدرسه ارسال کنند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها