انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 113
10:08

تجلیل از منتخبین جشنواره علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان در استان بوشهر

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان ؛ این همایش با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ، فرماندهی سپاه امام صادق (ع) ، معاون پرورشی اداره کل ، برخی از رؤسای ادارات آموزش و پرورش ، مدیران کانون های بسیج فرهنگیان استان بوشهر و جمعی از فرهنگیان و فرهیختگان سراسر استان برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر سرگرد پاسدار مهدی خدری ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم و تبریک هفته معلم به نکاتی در مورد طرح تحول بنیادین در آموزش و پرورش اشاره کرد.

در ادامه دو تن از فرهنگیان به بیان دیدگاه خود در مورد جایگاه فرهنگیان و ارائه دغدغه ها و مشکلات این قشر فرهیخته پرداختند.

سیروس فتحی معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر ضمن پاسخگویی به موارد مطرح شده بر اجرایی و عملیاتی شدن سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش در تمامی ابعاد تاکید کرد و ارکان مهم این سند را به شرح زیر تشریح کرد.

1- تحول در منابع انسان

2- تحول در محتوای آموزش

3 - تحول در ساختار

در ادامه شاعر طنز پرداز استان آقای فلاحی اشعار محلی در مورد معلم و تکریم جایگاه معلمین در قالب طنز سرود.

پس از آن فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر سردار جمیری گفت : معلمان باید روح مطالبه گری را در دانش آموزان نهادینه کنند. و همچنین از فرهنگیان بسیجی خواست که روحیه خودباوری و اعتماد به نفس را در بین دانش آموزان استان پرورش داده و در این زمینه اهتمام و جدیت والایی داشته باشند.

در ادامه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری ضمن استناد به آیه دوم سوره مبارکه جمعه در خصوص تبیین و اهمیت جایگاه ممتاز و تاثیر گذار معلم در سرنوشت جامعه تصریح کرد : علم ، دانش ، فناوری و آموزش باید دارای جهت الهی و همراه با تزکیه،تهذیب و تربیت اسلامی باشد.

در پایان از مدیران برتر کانون های بسیج فرهنگیان استان بوشهر ،منتخبین جشنواره علمی پژوهشی ، فعالیت عرصه تدوین و بازنگری کتب درسی ، رؤسای ادارات آموزش و پرورش و تعدادی از فرهنگیان فعال و نمونه که با کانون های بسیج فرهنگیان همکاری می نمایند با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری ، سردار جمیری ف آقای فتحی و ریس آموزش و پرورش شهرستان بوشهر آقای سلیمی فرد تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها