انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11389
11:04
حجت الاسلام مصلحی:

حضور جوانان و نوجوانان در راهیان نور یعنی ما هنور استکبارستیزیم

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: جوانان و نوجوانان ما در راهیان نور اعلام می‌کنند که ما هنوز استکبارستیزیم و این یک نکته قابل تاملی است.

به گزارش بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی با اشاره به حضور کاروان‌ها در یادمان‌های دفاع مقدس اظهار کرد: این حضور نشانه مقابله با استکبار است، در دوران دفاع مقدس این مقابله به اوج خود رسید و جوانان ما در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه حضور جوانان و نوجوانان در این مناطق پاسخی به دنیای استکبار است که «ما آماده‌ایم» گفت: جوانان همچنان استکبار را دشمن می‌دانند و در مقابل آن می‌ایستند، اینان راه شهدا را ادامه می‌دهند، یکی از برنامه‌های دشمن، از بین بردن روح استکبارستیزی در ملت است. رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس تصریح کرد: جوانان و نوجوانان ما در راهیان‌نور اعلام می‌کنند که ما هنوز استکبارستیزیم و این یک نکته قابل تاملی است.

وی با بیان اینکه فضای دفاع مقدس در پرورش روحیه الهی و معنوی تاثیر بالایی داشته است، بیان کرد: دوستان و عزیزانی که به راهیان‌نور می‌روند، فضای دفاع مقدس برایشان یادآوری می‌شود.

وزیر سابق اطلاعات عنوان کرد: نکته مهم و قابل توجه آن است که در راهیان‌نور زائران با شهدا ارتباط برقرار می‌کنند.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ما اعتقادمان آن است که خداوند متعال وقتی که در قرآن می‌فرماید: شهدا «احیا عند ربهم یرزقون» اند یعنی زنده‌ای هستند که دارند با خط و مشی خودشان جامعه جوان را مدیریت می‌کنند که در این مسیر قرار گیرند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها