انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11405
09:25
رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش:

حرکت به سمت استقرار نظام جامع برنامه‌ریزی در استان‌ها و مناطق آموزش و پرورش در سال 95

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال ۹۴ نظام جامع برنامه‌ریزی که تدوین شده بود در حوزه ستادی اجرایی شد و در سال 95 به سمت استقرار نظام جامع برنامه‌ریزی در استان‌ها و مناطق اقدام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش، در خصوص مهمترین سیاست‌های کاری مرکز برنامه ریزی منابع انسانی در سال 95، اظهار داشت: قبل از نوروز سمینار مدیران کل استان‌ها برگزار شد که در آن علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش سیاست‌های کلی وزارتخانه را ابلاغ کرد که ما نیز ذیل آن سیاست‌گذاری‌ها کارها را انجام می‌دهیم.

وی در خصوص دستاوردهای حوزه کاری خود در سال 94، افزود: در محدوده مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی، بحث ساماندهی منابع انسانی وجود داشته است و در حوزه فناوری اطلاعات، توسعه سیستم‌های اداری و تعاملات و یکپارچه‌سازی وجود داشته که بخش عمده‌ای از آنها انجام شد، در حوزه پرسنلی و مالی تقریباً کار نهایی می‌شود و در حوزه دانش‌آموزی نیز سال گذشته کار شروع شده است و در سال 95 یکپارچه‌سازی آن انجام می‌شود.

سلیمی جهرمی با اشاره به حوزه برنامه‌ریزی تصریح کرد: در سال 94 نظام جامع برنامه‌ریزی که تدوین شده بود در حوزه ستادی اجرایی شد و در سال 95 به سمت استقرار نظام جامع برنامه‌ریزی در استان‌ها و مناطق اقدام خواهد شد.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با تبریک سال نو به فرهنگیان و آرزوی سال پرخیر و برکت برای آنها خاطرنشان کرد: شرایط آموزش و پرورش شرایط خاصی در کشور است و توقع داریم با توجه به استقرار ساختار جدید ‌آموزشی و نظام «3_3_6» و اجرای سند تحول بنیادین، بیشترین نقش را معلمان در این مسیر ایفا کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها