انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11429
10:13

مرگ یک مسافر نوروزی در یکی از مدارس بندرعباس

مسافران نوروزی مستقر در یکی از مدارس بندرعباس از وقوع حادثه‌ای که منجر به مرگ یک فرد شده است، خبر می‌دهند، حادثه‌ای که مسئولان آموزش و پرورش هرگونه اظهارنظر در این رابطه را به بررسی بیشتر مأموران نیروی انتظامی محول کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، طی تماس یکی از فرهنگیان با خبرگزاری از حادثه‌ای که در یکی از مدارس طرح اسکان نوروزی فرهنگیان رخ داد، مطلع شدیم.

این فرهنگی گفت: ایام تعطیلات نوروز 95 در یکی از مدارس شهر بندرعباس که محل اسکان فرهنگیان بود، مستقر شدیم. مدرسه مذکور شرایط مناسبی برای اسکان نداشت و فضای کلی مدرسه کثیف بود.

این فرهنگی با اشاره به اینکه حمام موجود در این مدرسه به‌وسیله آبگرمکن برقی گرم می‌شد و آبگرمکن نیز دچار اتصالی بود، گفت: برخی افراد به‌هنگام استفاده از حمام دچار برق‌گرفتگی خفیف می‌شدند، یکی از مسافران ساکن در مدرسه که از استان کرمانشاه آمده بود، پس از خروج از حمام و طی برخورد دست با آبگرمکن دچار برق‌گرفتگی شده جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد:‌ مسئولان پس از حضور در محل حادثه عنوان کردند که این مسافر بدون دریافت نامه از آموزش و پرورش در مدرسه ساکن شده است و اگر با هماهنگی وارد می‌شد تحت پوشش بیمه حوادث قرار داشت، اما چرا توجه نمی‌کنیم که این حادثه ممکن بود برای سایر مسافران نیز رخ دهد.

برای بررسی از صحت این ماجرا با مسئولان آموزش‌ و پرورش استان هرمزگان تماس گرفتیم که آنها طی تأیید این حادثه هرگونه اظهار نظر در این رابطه را به بررسی بیشتر مأموران نیروی انتظامی محول کردند.

فرشید سیاری مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش نیز در این رابطه به تسنیم گفت:‌ موضوع و علت دقیق مرگ از طریق نیروی انتظامی و قوه قضاییه در حال رسیدگی است و در چند روز آینده باید مراجع ذی‌ربط نتیجه را اعلام کنند، لکن بر اساس اعلام اداره کل استان، مرحومه مسافر اسکان آموزش و پرورش نبوده و بدون هماهنگی و مجوز وارد مدرسه شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها