انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11448
08:19
وزیر آموزش و پرورش:

امیدواریم در برنامه ششم توسعه، راهکارهای اجرایی سند تحول بنیادین را به خوبی عملیاتی کنیم

علی اصغر فانی بیان کرد: سال ۹۴ زیرساخت های مناسبی برای آموزش و پرورش فراهم شد. امیدواریم در برنامه ششم توسعه که از سال ۹۵ تا ۹۹ است راهکارهای اجرایی سند تحول بنیادین را به خوبی عملیاتی کنیم که آغاز این موضوع از سال ۹۵ خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از مهر؛ علی اصغر فانی پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی با کارکنان حوزه ستادی كه در نمازخانه ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: سال ۹۴ به لحاظ مسائل مالی، سال سختی برای دولت و تامین اعتبارات برای نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش بود اما با وجود این مشکلات، آموزش و پرورش توفیقات خوبی را در بخش هایی مانند کیفیت بخشی و زیرساخت ها بدست آورد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: سال گذشته توانستیم زیرساخت های خوبی در توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی فراهم کنیم لذا امیدواریم امسال با همدلی، همزبانی و همکاری با كاركنان وزارت آموزش و پرورش، فعالیت های سال ۹۴ به ثمر برسد.

وی در ادامه بیان کرد: سال ۹۴ زیرساخت های مناسبی برای آموزش و پرورش فراهم شد. امیدواریم در برنامه ششم توسعه که از سال ۹۵ تا ۹۹ است راهکارهای اجرایی سند تحول بنیادین را به خوبی عملیاتی کنیم که آغاز این موضوع از سال ۹۵ خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که سال ۹۵ سال برداشت در آموزش و پرورش است، افزود: اقدامات خوبی در آموزش و پرورش انجام شده است امیدواریم ثمره آن ها را در سال ۹۵ ببینیم.

وی تصریح کرد: مبنای کار ما در برنامه های سال ۹۵، سند تحول بنیادین است و باید با حرکت در طول برنامه ششم توسعه، برنامه های امسال را عملیاتی کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها