انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11449
08:24
معاون توسعه مديريت پشتيبانی وزير آموزش و پرورش:

برنامه‌های معاونت توسعه مدیریت وپشتیبانی در سال 95 تشریح شد

معاون توسعه مديريت پشتيبانی وزير آموزش و پرورش گفت: افزايش سهم هزينه های غير پرسنلی و استفاده از ظرفيت های قانون خدمات كشوری از برنامه های آموزش و پرورش در سال جديد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از مهر؛ سیدمحمد بطحایی با تشریح برنامه‌های معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی در سال ۱۳۹۵، افزود: حمایت و پشتیبانی کامل از اجرای راهکار سند تحول بنیادین، استفاده از ظرفیت طرح رتبه بندی فرهنگیان، ارتقای رفاهی فرهنگیان، استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی، بهبود مدیریت منابع مالی و  استقرار نظام جامع و یک پارچه مالی، تنوع بخشی به تأمین منابع مالی دولتی و غیردولتی، توسعه و بهبود کیفی خدمات بیمه‌ای و افزایش سهم هزینه‌های غیرپرسنلی بخشی از برنامه‌های معاونت توسعه مدیریت وپشتیبانی در سال جدید است. 

وی با اشاره به تجمیع رفاهی فرهنگیان، ادامه داد: ارائه خدمات ارزش افزوده و حمایت از سنجش افزاری و نرم افزاری به عنوان راه کارهای تحقق گسترش خدمات رفاهی فرهنگیان می‌باشد. 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش وپرورش خاطرنشان کرد: همکاری در طراحی، توسعه و اجرای مناسب سامانه‌های یکپارچه  و اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی متناسب با سیاست‌های سند تحول بنیادین و برنامه ششم توسعه از دیگر برنامه‌های این معاونت در سال ۹۵ پیش بینی شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها