انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 1147
19:36
با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور

همایش بصیرتی فرهنگیان بسیجی ناحیه سه آموزش و پرورش قم برگزار شد

همایش بصیرتی فرهنگیان بسیجی کانون شهید بیطرفان آموزش و پرورش ناحیه سه قم در آستانه دهه فجر با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان به نقل ازسایت بسیج فرهنگیان قم، مراسم هیئت قشر کانون شهید بیطرفان با رویکرد تقویت بنیه بصیرتی فرهنگیان بسیجی برگزار شد.در این مراسم ابتدا عباس روحی مسول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ایام الله دهه فجر به نقش فرهنگیان در در برهه های مختلف انقلاب اشاره داشتند و اینکه در بصیرت افزایی جامعه فرهنگیان نقش بسزایی دارند.

در ادامه دکتر شعبانعلی رمضانیان طی سخنانی با اشاره به نتایج تحقیقات یک موسسه  تحقیقاتی آمریکایی گفت: موسسه تحقیقاتی آمریکایی سابان، با ارائه گزارشی از نتیجه تحقیقات خود به رئیس جمهور آمریکا، پیشنهاداتی از جمله نابود کردن قدرت هسته ای و محدود کردن توان موشکی ایران و همینطور جلوگیری از گسترش بیداری اسلامی با محوریت ایران اسلامی را داده و برای عملی ساختن آنها نیز پیشنهاد جنگ فیزیکی و یا ورود از طریق دیپلماسی و نفوذ را مطرح نموده است.

وی با بیان اینکه هدف عمده دشمنان تغییر ساختار در ایران از طریق دیپلماسی است، افزود: پروژه نفوذ در کمین است تا هم جایگاه ولایت را تضعیف و نهادهای وابسته به رهبری را نقد کند و هم اندیشه و خط امام را دچار خدشه و انحراف نماید.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیکی انتخابات مجلس به برخی شاخصه های انتخاب اصلح اشاره کرد و گفت: دینداری، تعهد به اسلام، روحیه تعبد و تبعیت از ولایت فقیه و دشمن شناسی از مهمترین شاخصه هاست و کسی که فکرش اینست که ما دشمن نداریم، صلاحیت مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی را ندارد. وی راه های شناخت مصادیق را مورد اشاره قرار داد و افزود: ببینید چه کسی، چه کسی را معرفی میکند، گذشته افراد، مسئولیت های قبلی، مکتوبات و آثار قلمی، گفتارها و نظریات و مشورت گرفتن از اهل فن، از جمله راه های انتخاب اصلح است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها