انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11604
12:24
با هدف تقدیر از آثار برگزیده علمی پژوهشی، برگزار می شود:

دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان بسیجی در هفته معلم

دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان بسیجی کشور به عنوان یکی از برنامه های محوری هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان کشور  محمد پایندان مدیر علمی پژوهشی سازمان گفت:

دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان بسیجی کشور به عنوان یکی از برنامه های محوری هفته گرامیداشت مقام  معلم برگزار خواهد شد.

دبیر دوازدهمین جشنواره علمی پژوهشی درخصوص  عناوین محورهای این جشنواره گفت:1) وظایف مسئولان، مردم و معلمان و .... در ارتقاء شأن و منزلت معلم، 2) چالش های اجرای سند تحول بنیادین (درون سازمانی- برون سازمانی ، 3) دانشگاه فرهنگیان از آرمان تا واقعیت) ، 4)احساس مسئولیت معلّمی در تعلیم و تربیت اسلام ،5) جایگاه آموزش و پرورش و معلّم در تقویت غیرت و عفت عمومی 6)  آموزش و پرورش، معلّم و مسائل اخلاقی جامعه ،7)  اهداف و ابعاد تحریف خط امام (ره) 8) جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن) 9)  فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها)  10) اهداف و ابزار نظام سلطه در تفرقه افکنی و دو قطبی کردن جامعه است.

مدیر علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان کشور افزود: در این مراسم که در اردوگاه شهید باهنر برگزار می گردد ازبرگزیدگان محورهای دهگانه این جشنواره و از  بین 4391 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره  تقدیر خواهد شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها