انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11621
11:34
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش‌وپرورش:

۸۶ هزار دانش‌آموز و معلم در سه استان بُن خرید از نمایشگاه کتاب می‌گیرند

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش‌وپرورش از اختصاص بُن کتاب به ۸۰ هزار دانش‌آموز، ۶ هزار معلم و یک هزار مدرسه در استان‌های تهران، قم و البرز خبر داد.

مهدی علی‌اکبر‌زاده، اظهار داشت:‌ طبق توافق وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارشد مقرر شد اعتباری برای توزیع بُن کتاب میان دانش‌ آموزان اختصاص یابد و براین اساس 80 هزار دانش‌آموز در سه استان تهران،‌ قم و البرز بُن کتاب دریافت خواهند کرد.

وی افزود: به هر دانش‌آموز بُن کتاب معادل 50 هزار تومان صرفاً برای خرید در نمایشگاه کتاب تعلق می‌گیرد. دانش‌آموزان برای دریافت بُن‌ها باید با مراجعه به سایت وزارت ارشاد به صورت اینترنتی ثبت‌نام کرده و پرینت مربوطه را دریافت کنند.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌به 6 هزار نفر از معلمان و مربیان که دانش‌آموزان را در بازدید از نمایشگاه کتاب همراهی خواهند کرد نیز بُن کتاب به مبلغ 100 هزار تومان اختصاص می‌یابد همچنین یک هزار مدرسه در استان‌های تهران، قم و البرز نیز می‌توانند از بُن کتاب به مبلغ 500 هزار تومان استفاده کنند.

علی اکبر زاده تصریح کرد:‌ دانش‌آموزان از 15 اردیبهشت می‌توانند از طریق مدارس به صورت گروهی به بازدید از نمایشگاه کتاب بروند.

انتهای پیام/

تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها