انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11756
10:29
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور

برخی می گویند تشکل خیرین مدرسه ساز قانونی نیست!

محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با گلایه از اینکه برخی به دنبال این هستند تا تشکل جدیدی برای خیرین به وجود آورند، اظهار داشت: این افراد می گویند که تشکل خیرین مدرسه ساز قانونی نیست و می خواهند افراد خاصی بر فعالیت خیرین نظارت کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در گردهمایی سراسری روسای مجامع خیرین مدرسه ساز استان های کشور که امروز در سازمان نوسازی مدارس کشور در حال برگزاری است با گلایه از اینکه برخی به دنبال این هستند تا تشکل جدیدی برای خیرین به وجود آورند، اظهار داشت: این افراد می گویند که تشکل خیرین مدرسه ساز قانونی نیست و می خواهند افراد خاصی بر فعالیت خیرین نظارت کنند.

وی از نامه ای که برای مسئولان کشور تهیه کرده است، خبر داد و گفت: جامعه خیرین مدرسه ساز بعد از انقلاب اسلامی ایران تشکیل شد و از آن زمان تا کنون تعداد زیادی از افراد جامعه به عنوان خیر در کشور مشغول به فعالیت هستند و این حرکت خیرین موجب شد که مجامع خیرینی مانند خیرین مسکن ساز، سلامت، دانشگاه ساز، مسجدساز و کتابخانه ساز ایجاد شود.

حافظی با بیان اینکه برخی می خواهند سامانه ای ایجاد کنند و بر اساس اولویت های خودشان، کمک های خیرین استفاده شود، افزود: آنها می خواهند برای خیرین، ارباب تعیین کنند.

وی تصریح کرد: در حقیقت افرادی می خواهند در جامعه خیرین دخالت داشته باشند و نظارت خود را اعمال کنند و در جاهایی به غیر از مدرسه سازی، کمک خیرین را هزینه کنند. 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها