انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11773
12:34
یک معلم جانباز در واکنش به حکم دادگاه امریکایی در مصادره اموال ایران:

وقتی در دشمنی های مشابه موضع قوی نگرفتیم داستان حق خوری ها ادامه دار شد!

حاج عباس وحیدی معلم بازنشسته و جانباز انقلاب اسلامی با انتقاد از مواضع ضعیف دستگاه دیپلماسی کشور در اتفاقاتی که پیش از این افتاده و عزت ملی را خدشه دار کرده است، گفت: در قضایایی چون فاجعه منا وقتی نتوانستیم موضع قوی و صریح بگیریم داستان توهین و حق خوری ادامه دار شد و متاسفانه دولت ما همچنان از موضع ضعف، برخورد میکند.

19 بهمن 57 زمانی که برای تصرف رادیو و تلویزیون رفته بود، تیر خورد و به دلیل نبود امکانات پزشکی دستش را قطع کردند، بعد از انقلاب به کردستان رفت و در درگیری های آن خطه قهرمانانه برای انقلاب سینه سپر کرد، پس از تجاوز صدام و بعثی ها به کشور بار دیگر لباس رزم به تن کرد، و در جبهه ها حاضر شد، هنوز هم یادگار هایی از جنگ 8 ساله دارد، که گاهی مزاحمش می شوند..

بعد از جنگ سنگر مدرسه را انتخاب کرد و مشغول تعلیم و تربیت آینده سازان کشور شد. اما این روزها معلم جانباز« حاج عباس وحیدی» کمی نگران است، نگرانِ ارزش های انقلابی که برایش جانبازی ها کرده است.

مصاحبه کوتاه خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان با این معلم بازنشسته و جانباز انقلاب اسلامی را از نظر می گذرانید:

*********

عباس وحیدی درباره حکم اخیر دادگاه امریکایی مبنی بر مصادره 2 میلیارد دلار از اموال ایران گفت: خصومت امریکا تمام شدنی نیست، کسانی که فکر می کنند امریکا دست از دشمنی با ما برمی دارد ساده لوح هستند!

این معلم جانباز ادامه داد: وقتی امریکا عقب نشینی ما را در مذاکرات هسته ای دید، به این نتیجه رسید که می تواند امتیازات بیشتر از ما بگیرد؛ این اتفاقات در حالی می افتد که مسئولان ما موضع دقیق و شفاف در برابر این دشمنی ها اتخاذ نمی کنند.

وحیدی با انتقاد از مواضع ضعیف دستگاه دیپلماسی کشور در اتفاقاتی که پیش از این افتاده و عزت ملی را خدشه دار کرده است، گفت: در قضایایی چون فاجعه منا وقتی نتوانستیم موضع قوی و صریح بگیریم داستان توهین و حق خوری ادامه دار شد و متاسفانه دولت ما همچنان از موضع ضعف، برخورد میکند.

وی با بیان این که عایدی ما از برجام "هیچ" بوده است تاکید کرد: برجام یک معاهده یک طرفه شده و تنها ایران است که در حال عمل به تعهداتش است و از آن سو امریکا هیچ کدام از تعهدات مفروض را انجام نمی دهد. واقعا باید پرسید از انجام تعهدات پر هزینه چه چیزی عاید ایران شده است!؟

معلم جانباز به اوضاع اقتصادی پسابرجام هم اشاره کرد و بیان داشت: واقعیت این است که اوضاع اقتصادی هم بهتر نشده است و من به عنوان یک معلم بازنشسته که همچنان تدریس متفرقه هم می کنم از اوضاع نابسامان اقتصادی و معیشتی در سختی هستم، این سختی برای قشر ضعیف جامعه بسیار بیشتر ملموس تر است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها