انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11774
13:07

همکاری یک مؤسسه آموزشی معروف با مدارس تهران ممنوع شد

اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به مناطق تابعه خود اعلام کرد: مدیران مدارس از هرگونه همکاری، خرید خدمات یا برگزاری آزمون با مؤسسه آموزشی «گ» خودداری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، در حال حاضر مؤسسه‌های آموزشی مختلفی طی هماهنگی با مدارس و موافقت خانواده‌ها، به برگزاری کلاس‌های فوق برنامه در مدارس و آزمون‌های مستمر اقدام می‌کنند.

از کلاس‌های هوش و ذهن گرفته تا فروش کتاب‌های کمک آموزشی، برگزاری دوره‌های تقویتی دروس و برگزاری آزمون‌‌های آمادگی کنکور توسط این مؤسسات آموزشی انجام می‌شود.

اواخر فروردین امسال اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به ادارات آموزش و پرورش استان تهران ابلاغ کرد که تمام مناطق از هرگونه همکاری با یکی از این مؤسسات که تبلیغات گسترده‌ای نیز در سطح کشور دارد به نام مؤسسه آموزشی «گ»، خودداری کنند.

در این نامه آمده است: «با توجه به تخلفات صورت گرفته توسط موسسه آموزشی «گ» در عدم اجرای آرای شورای نظارت و طرح و رسیدگی موضوع در جلسه 794 شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهر تهران مورخ 17 فروردین 95، مقرر می‌دارد مدیران مدارس از هرگونه همکاری - خرید خدمات یا برگزاری آزمون با موسسه مذکور تا اطلاع ثانوی خودداری نمایند؛ بدیهی است برگزاری آزمون‌های موسسه فوق‌الذکر از تاریخ ابلاغ این رأی، تخلف محسوب می‌گردد».

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.