انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 1193
14:22
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان:

عزت و استقلال انقلاب مدیون استقامت بر خط اصیل امام است

دکتر شعبانعلی رمضانیان گفت: همه دستاوردهای مادی معنوی انقلاب در طول این 38 سال که به ابرقدرت بلا منازع منطقه و در بسیاری از مسائل جهانی تبدیل شده است، در سایه توجه به خود اتکایی و کوتاه نیامدن از آرمانها و مبارزه با استکبار بوده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان دکتر رمضانیان پیش از ظهر امروز چهارشنبه 21 اسفند دراردوگاه شهید باهنر تهران و در چهارمین نشست فرهنگی گفتار ماه گفت: در آستانه سی و هشت سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ضرورت دارد دستاوردهای مادی و معنوی انقلاب اسلامی برای جامعه بویژه نسل چهارم انقلاب تبیین گردد تا روح امید در آنها همواره زنده بماند. این تبیین باید صادقانه و بدون اغراق و بزرگنمایی باشد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور که در جمع فرماندهان پایگاههای بسیج فرهنگیان سخنرانی کرد، با تاکید بر عزت و استقلال به عنوان 2 هدف اساسی انقلاب گفت: امروز عزت و استقلال مردم ایران مدیون استقامت و پایبندی مردم و مسئولین بر خط روشن و اصیل امام (ره)  است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران اکنون در مقطع خطیری قرار دارد، گفت: انقلاب با تکیه بر خط امام راحل عظیم الشان و با پیروی عملی از اصول فکری انقلاب توانسته است توفیقاتی حاصل نماید اما  اخیرا کسانی در داخل و خارج کشور در حال القای تفکری  به جامعه هستند که کاملا متضاد با خط 38 ساله انقلاب و خط امام می باشد. این تفکر سعی دارد نقاط قوت را ضعف جلوه دهد و نقاط ضعف امروز را بعنوان نقاط قوت بزک کرده و به خورد اذهان بدهد.

رمضانیان در ادامه گفت: همه دستاوردهای مادی معنوی انقلاب در طول این 38 سال که به ابرقدرت بلا منازع منطقه و در بسیاری از مسائل جهانی  تبدیل شده است، در سایه توجه به خود اتکایی و کوتاه نیامدن از آرمانها و مبارزه با استکبار بوده است.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور ضمن اشاره به حدیثی از امام محمد باقر (ع) گفت: آن حضرت فرمودند در زمانی که جامعه نیاز به روشنگری دارد و علمای آن جامعه سکوت اختیار کنند در قیامت آتش رسوا محشور خواهند شد. همه ما و بویژه معلمین و فرهنگیان باید در این شرایط حساس به روشنگری جامعه بپردازند و  آخرین امید دشمنان را که نفوذ به ارکان نظام و نیز تاثیرگذاری بر انتخابات پیش رو هست، ناامید کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها