انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 11972
21:12
وزیر آموزش و پرورش در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره):

تاکید امام و رهبر انقلاب بر توجه به دوره های پایین تحصیلی است

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سخنان دیگر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امام راحل همچنین فرمودند «مدارس مهم است و دانشگاه دیر است»؛ لذا تأکید بزرگانی مانند امام راحل، مقام معظم رهبری و شهیدان رجایی و باهنر توجه به دوره‌های پایین‌ تحصیلی، ابتدایی و پیش‌دبستانی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان، پيش ازظهرامروز علي اصغرفاني در مراسم تجدید میثاق فرهنگیان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران كه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم درمرقد مطهر حضرت امام خميني (ره)  برگزارشد،اظهار كرد: سلامت، شخصیت و همه چیز از وجود با برکت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به سخنان گوهربار حضرت امام خمینی(ره) ،تصريح كرد: «امام راحل فرمودند معلمی شغل انبیاء است» و یا در جای دیگر فرمودند که «معلم امانتداری است که انسان امانت اوست».

فانی افزود: این 13 میلیون دانش‌آموز که در 105 هزار مدرسه سراسر کشور مشغول تحصیل هستند، امانت‌هایی در دست معلمان هستند.

 وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال گذشته 110 مدرسه فقط با یک دانش‌آموز داشتیم، گفت: این حضور گسترده آموزش و پرورش و تأثیرگذاری در ذهن، روح، روان و رفتار دانش‌آموزان باعث شده است که سازمانی با اهمیت باشد.

وی با اشاره به سخنان دیگر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امام راحل همچنین فرمودند «مدارس مهم است و دانشگاه دیر است»؛ لذا تأکید بزرگانی مانند امام راحل، مقام معظم رهبری و شهیدان رجایی و باهنر توجه به دوره‌های پایین‌ تحصیلی، ابتدایی و پیش‌دبستانی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها