انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12311
12:40

لبیک بسیج فرهنگیان به فرمایشات مقام معظم رهبری

مسئول بسیج فرهنگیان گفت: جاهایی که نیاز به ورود مستقیم بسیجیان باشد مثل فرهنگ سازی و ارتباط با شور و شور آفرینی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند حضور خواهیم داشت و تمام قد گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم.
نسخه مناسب چاپ

شعبانعلی رمضانیان، توجه به موضوع  تربیت نسل آینده را از مهم ترین موضوعاتی برشمرد که باید مورد توجه فعالین حوزه تعلیم و تربیت قرار گیرد و اظهار داشت: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری در 13 اردیبهشت ماه سال جاری در جمع فرهنگیان، آشنا سازی نسل آینده با نگاه و طرز تفکر بدخواهان انقلاب اسلامی و دشمنان نظام و نیز آموزش چگونگی برخورد با دوست و دشمن، باید از اولویت های سیستم آموزشی باشد.

مسئول بسیج فرهنگیان کشور افزود: بدخواهان نظام بدشان نمی‌آید که از جمیع جهات انسان‌هایی بپرورانند تا زمانی که در پست‌ها و مسئولیت‌هایی قرار می‌گیرند، حرف آن‌ها را دنبال کنند و متناسب با نیاز آنها عمل کنند.

رمضانیان با تصریح بر لزوم بسیج همه جانبه فعالین حوزه های فرهنگی کشور برای تربیت نسل آینده، خاطر نشان کرد: امروز دشمن نیازمند است تا هر آنچه را که می‌خواهد از داخل کشور به دست آورد و به دنبال دست‌هایی می گردد تا به عنوان یاری گر آن‌ها در داخل کشور مسیر و اهدف آنان را دنبال کند.

وی "شکل دهی هویت مستقل ملی" را از دیدگاه مقام معظم رهبری، مهم ترین اولویت برای مسئولان و دست اندرکاران عرصه فرهنگی عنوان کرد و اضافه کرد: پرداختن به مفاهیم ارزش آفرین و زنده کننده و احیا گر، بخش مهم دیگری از سخنان ایشان بود.

رمضانیان ادامه داد: امروزه می‌بینیم به جای آن‌ها، مفاهیمی در جامعه پراکنده می‌شود که جای نگرانی دارد و به نوعی ارزش برای جوانان و نوجوانان بدل شده است که ما باید تلاش کنیم و نسبت به این مسائل هم اقداماتی انجام دهیم.

مسئول بسیج فرهنگیان کشور گفت: مقام معظم رهبری با بیان مخاطراتی که در آموزش و پرورش احساس می‌شود و یا در مسئله دانشگاهیان و واگذاری مدارس، هشداری جدی برای پرداختن به این موضوعات دادند و مطرح کردند این موارد باید مورد بررسی قرار گرفته در بعضی موارد که با نظام و انقلاب هم خوانی و تطبیق ندارد، اصلاح شود.

رمضانیان با اشاره به مسئولیت بسیج فرهنگیان اذعان داشت: بسیج فرهنگیان افتخار دارد که همگی عناصرش از افراد فرهیخته آموزش و پرورش هستند با این تفاوت که در بسیج عضویت پذیرفته اند و سازماندهی شده‌اند و امروز ما باید آن چه را که در آموزش و پرورش ضروری می‌بینیم در بسیج فرهنگیان برای اجرایی شدن آن قدم برداریم.

وی افزود: در برخی موارد اصل کار دست ما نیست و باید همیارانی برای آموزش پرورش باشیم و جاهایی که نیاز به ورود مستقیم بسیجیان باشد مثل فرهنگ سازی و ارتباط با شور و شور آفرینی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند حضور خواهیم داشت و تمام قد گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم.

شعبانعلی رمضانیان تصریح کرد: امیدواریم بزرگواران در مجموعه این وزرات از ظرفیت بسیج فرهنگیان استفاده کنند، تا بتوانند بیانات رهبر معظم انقلاب را با سرعت بیشتر و رعایت همه اصول به سرانجام برسانند و بسیج هم آمادگی همکاری بیشتر برای نقش آفرینی و عهده دار شدن مسئولیت مضاعف را دارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها