انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12516
11:53
مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش:

شهریه مدارس غیردولتی تهران؛ حداقل ۲ میلیون در ابتدایی و حداکثر ۱۰ میلیون تومان در پیش دانشگاهی

مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیر دولتی تهران حداقل ۲ میلیون تومان در ابتدایی و حداکثر ۱۰ میلیون تومان در پیش دانشگاهی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، مجتبی زینی وند مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز در ساختمان زنده یاد علاقه مندان این وزارتخانه برگزار شد، اظهار داشت: در دوره ابتدایی ۳۱ ساعت درس ارائه می شود که ۲۵ ساعت مصوب و ۶ ساعت فوق برنامه است که شهریه مصوب شامل هر دو می شود؛ حداکثر شهریه در این مقطع ۵ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان و حداقل ۲ میلیون و ۲۲ هزار تومان است.

وی ادامه داد: در دوره متوسطه اول، ۳۸ ساعت ارائه درس می شود که ۳۰ ساعت برنامه مصوب و ۸ ساعت فوق برنامه است؛ حدکثر شهریه در این دوره حداکثر ۶ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان و حداقل ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است.

زینی وند اضافه کرد: در دوره متوسطه دوم، ۴۲ ساعت ارائه درس می شود که ۳۴ ساعت برنامه مصوب و ۸ ساعت فوق برنامه است؛ حدکثر شهریه در این دوره حداکثر ۸میلیون و ۴۱۹ هزار تومان و حداقل ۳میلیون و ۷۸۰ هزار تومان است.

وی گفت: در دوره پیش دانشگاهی ، ۴۰ ساعت ارائه درس می شود که ۳۴ ساعت برنامه مصوب و ۱۶ ساعت فوق برنامه است؛ حدکثر شهریه در این دوره حداکثر ۱۰ میلیون و ۵۲۴ هزار تومان و حداقل ۴ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها