انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12516
11:53
مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش:

شهریه مدارس غیردولتی تهران؛ حداقل ۲ میلیون در ابتدایی و حداکثر ۱۰ میلیون تومان در پیش دانشگاهی

مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیر دولتی تهران حداقل ۲ میلیون تومان در ابتدایی و حداکثر ۱۰ میلیون تومان در پیش دانشگاهی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، مجتبی زینی وند مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز در ساختمان زنده یاد علاقه مندان این وزارتخانه برگزار شد، اظهار داشت: در دوره ابتدایی ۳۱ ساعت درس ارائه می شود که ۲۵ ساعت مصوب و ۶ ساعت فوق برنامه است که شهریه مصوب شامل هر دو می شود؛ حداکثر شهریه در این مقطع ۵ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان و حداقل ۲ میلیون و ۲۲ هزار تومان است.

وی ادامه داد: در دوره متوسطه اول، ۳۸ ساعت ارائه درس می شود که ۳۰ ساعت برنامه مصوب و ۸ ساعت فوق برنامه است؛ حدکثر شهریه در این دوره حداکثر ۶ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان و حداقل ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است.

زینی وند اضافه کرد: در دوره متوسطه دوم، ۴۲ ساعت ارائه درس می شود که ۳۴ ساعت برنامه مصوب و ۸ ساعت فوق برنامه است؛ حدکثر شهریه در این دوره حداکثر ۸میلیون و ۴۱۹ هزار تومان و حداقل ۳میلیون و ۷۸۰ هزار تومان است.

وی گفت: در دوره پیش دانشگاهی ، ۴۰ ساعت ارائه درس می شود که ۳۴ ساعت برنامه مصوب و ۱۶ ساعت فوق برنامه است؛ حدکثر شهریه در این دوره حداکثر ۱۰ میلیون و ۵۲۴ هزار تومان و حداقل ۴ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.