انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12535
08:18
رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ایران:

وعده کمک ۱۶ هزار میلیاردی دولت به تولید محقق نشود، رشد منفی صنعت تکرار خواهد شد

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از وعده دولت برای اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی به واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: اگر دولت حمایت ویژه ای را از بخش تولید نداشته باشد به طور حتم رشد منفی صنعت تکرار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از تسنیم، سید عبد الوهاب سهل آبادی، با اشاره به اینکه امروز واحدهای تولیدی با مشکلات متعددی مواجه هستند، اظهار داشت: دولت اعلام کرده که 16 هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی را به واحدهای تولیدی متقاضی ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه قرار شده شناسایی واحدهای متقاضی در استان‌های مختلف انجام شود، افزود: واحدهای تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت بهین یاب  ثبت نام و با دارا بودن شرایط منابع را دریافت کنند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اضافه کرد: در حال حاضر حدود 900 واحد تولیدی برای این تسهیلات ثبت نام کرده‌اند که امیدوارم بخشی از آنها بتوانند این منابع را برای تأمین نقدینگی خود صرف کرده و تا حدودی مشکلات سرمایه در گردش را برطرف کنند.

وی با اشاره به اینکه در صورت پرداخت این تسهیلات می توان تا حدودی به رشد صنعت در سال جاری امیدوار بود، گفت: اگر دولت حمایت ویژه ای را از بخش تولید نداشته باشد به طور حتم رشد منفی صنعت تکرار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.