انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12716
13:51
رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش:

بررسی نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش استان‌ها در وزارتخانه/ ابلاغ معلمان تا ۲۰ شهریور

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بررسی نیروی انسانی استان به استان در حال انجام است، گفت: در تلاش هستیم تا ۲۰ شهریورماه، ابلاغ معلمان صادر شود.
نسخه مناسب چاپ

فارس: محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، در پاسخ به این پرسش که «ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش از چه زمانی آغاز خواهد شد؟»، اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی موضوعی است که همیشه استمرار دارد.

وی افزود: همزمان با اتمام سال تحصیلی 95-94، استان‌ها برنامه‌های توسعه سنواتی سال تحصیلی 96-95 را آماده می‌کنند.

سلیمی جهرمی با بیان اینکه موضوع ساماندهی نیروی انسانی استان به استان در وزارت آموزش و پرورش در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: افزایش دانش‌آموز، کلاس درس و نیروی انسانی توسط هر استان برآورد می‌شود و در وزارتخانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: با بررسی‌های انجام گرفته، میزان نیروی انسانی مورد نیاز مشخص و میزان اجازه استفاده از نیروهای حق التدریس در مدارس نیز بر اساس نیاز به هر استان ابلاغ می‌شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حدود یکماه است که ساماندهی نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش به صورت استان به استان در حال انجام است، تصریح کرد: با توجه به اینکه به ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم کار کندتر خواهد شد اما در مجموع تا اواخر خردادماه، این بررسی‌ها را به اتمام می‌رسانیم؛ در حالی که اکنون بررسی نیروی انسانی حدود 13 استان کشور انجام شده است.

وی افزود: اواخر خردادماه شرایط  نیروی انسانی، معلمان و کلاس‌های درس مشخص می‌شود و برای برآورد کلاس‌ها و انجام ثبت‌نام استان‌ها به تدریج فعالیت‌های خود را انجام خواهند داد.

سلیمی جهرمی با اشاره به اینکه تا اواخر مردادماه نیازهای زمین مانده استان‌ها مشخص می‌شود، عنوان کرد: در تلاش هستیم تا 20 شهریورماه ابلاغ معلمان صادر شود و وضعیت تعیین تکلیف نیروهای انسانی مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها