انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12836
09:13

وصیت نامه دانشجو معلم شهید مجید حاجی زاده اصل

تنها حمد و ثنا مطلق از آن خداوند تبارک و تعالی است که خالق کل هستی و باقی ذوالجلال است. ستایش مخصوص پروردگاری است که به انسان کرامت بخشید و  او را خلیفه خود قرار داد و به او عزت بخشید تا در راه خویش جهاد کند و روح خویش را در او دمید و بزرگترین عبادت را به بنده خویش که همان شهادت است آموخت و چه زیبا درسی بود که به انسان آموخت. او خود را فانی و در باقی اموخت. الله اکبر! الله اکبر! خدایا چه زیبا معلمی هستی و چه مهربان بخشنده ای تو؛ هیچ معلمی این چنین به شاگرد خود خوبی نمی تواند بیاموزد و تو از اول خلقت این چنین بودی. خدایا! چه می گویم؟ تو چنین هستی و من از تو تشکر می کنم که توانستم درس تو را و سخت تو را بیاموزم ودر صحنه عمل امتحان بدهم و در این امتحان چشم به رحمت تو دوختم تا شاید مرا نیز به محضر خویش ببری و این کوچک را به وادی عشق و بقا منزلت دهی.

خدایا! سخن تو انسان را آزاد می آموزد و آن گونه می آموزد که تحمل فتنه و ظلم را ندارد و می خواهد در زیبایی و عدالت غوطه ور شود و اولین و آخرین مربی بر اصلاح انسان ها تو هستی و برای نجات بشر چه زیبا مربیانی فرستادی. افسوس که دیر آموختیم و نیاموختند سخنان تو گمشدگان خلقت و در بند فتنه ماندند که این عین دوزخ است و پیروی محض از سخنان خداوند مهربان عین بهشت است.

عزیزان! اگر بزرگی هدف خلقت را در یابید و زیبایی هدف را درک کنید، به عظمت و زیبایی پروردگار مهربان پی می برید و نهایت، خود بزرگ و زیبا می شوید و چه زیباست نعمت شهید شدن؛ انسان وقتی به واقعیت می رسد که به حقیقت بپیوندد و جان خود را تسلیم هستی بخش نماید.

قطره دریاست اگر با دریاست                       ورنه او قطره و دریا دریاست

عزیزان اسلام! امروز موقعیت این نهضت آن گونه است که زنده ماندن قرآن و اسلام بستگی به زنده ماندن این نهضت دارد. با چنگ و دندان و با تمام قوا حفظ کنید این حرکت را، زیرا که صلاح شما در گرو پاسداری از این انقلاب است زیرا که ارزش های این انقلاب ارزش های قرآن و ارزش های قرآن ارزش های خداست و خط این نهضت خط رسول الله است.

تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تمام سعی خویش را در جهت خودسازی و نزدیکی به پروردگار صرف کنید و از آلودگی های فکری و بدنی برحذر باشید و تقوای الهی و ترس از خداوند را همیشه پیشه خود سازید.

کاری به کار دیگران که هرچه می گویند نداشته باشید، بگذارید هرچه می خواهند بگویند، هیچ اعتنا نکنید، فقط به تکلیف خود عمل کنید. زیرا اگر به سایرین فکر کنید که چه می گویند، عقب خواهید ماند واین مسئله به صلاح اسلام نیست.

همیشه شهادت را از خداوند بخواهید و قلوب خود را جایگاه الله قرار دهید و غیر الله را در آن راه ندهید که منجر به شکست و سستی می شود. همانند کوه و محکم تر از کوه در پیروی از فرامین امام باشید زیرا که سخن امام عزیز سخن رسول الله و سخن خداست. پس در پیروی از امام خالص باشید و مطیع محض در برابر فرامین امام باشید.

اما شما ای مادر عزیز ومهربانم چقدر به مقام شما پیش خداوند غبطه می خورم؛ شما چقدر اجر دارید و چقدر امتیاز اخروی در پیش پروردگار دارید. ان شالله که رو سفید باشید در پیش امام حسین(ع) و حضرت زهرا(ع).

حتما در آرزوی کربلا شما هم اجر آن را خواهید داشت زیرا که فرزندی را برای آرزوی کربلا به جبهه فرستادید. فقط برای آمرزش گناهان این بنده حقیر خداوند دعا کنید و از خدا بخواهید که ما را قبول کند و ما را جزو کسانی قرار دهد که برای دینش جنگ می کنند.

اگر خواستید گریه کنید برای اباعبدالله و اهل بیت امام حسین(ع) گریه کنید زیرا که ما یک تار موی علی اصغر هم نیستیم. فقط به رضای الهی راضی باشید و بدانید که هرچه او بخواهد همان صلاح است و ما نیز باید تسلیم محض برای خداوند باشیم.

از همه عزیزان خصوصا شما مادر عزیز و دایی مهربانم و دوست عزیزم و سایر دوستانم و همین طور از برادر بزرگم تقاضای دعا برای آمرزش گناهانم را دارم و تقاضای دوم من دعا برای سلامتی امام و انقلاب است. ما را حلال کیندو جهت پیروزی اسلام دعا کنید.

"اللهم الرزقنی شفاعه الحسین یوم الورود"ان شالله.

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی

آن شب قدر که این تازه براتم دادند

کلیه وسایل موجود در کمد این جانب اعم از کتاب ها و نوارها در اختیار برادر حمید جوادیقام می باشد و ایشان هرجور که مصلحت بدانند در راه اسلام مصرف کنند. خداوند به شما دوست بسیار عزیزم اجر بدهد. ما را دعا کنید.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کوچک مومنین، مجید حاجی محمد زاده

2/10/65

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها