انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 12895
11:54

کمک ۶ وزارتخانه کشور برای بهبود کیفیت اردوهای راهیان نور

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش از کمک وزارتخانه‌های رفاه، نفت، صنعت، نیرو، ارشاد و فناوری اطلاعات و برای بهبود کیفیت اردوهای راهیان نور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس،

حمیدرضا کفاش معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش در سومین جلسه ستاد مرکزی راهیان نور کشور که عصر دیروز در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد با اشاره به برگزاری جلسه نمایندگان دستگاه‌های دولتی در خصوص اردوی راهیان نور اظهار داشت: در این جلسه نسبت به کمبود امکانات در مناطق عملیاتی شمال و شمال غرب کشور مطالبی بیان و مقرر شد برخی وزارتخانه‌های کشور در این خصوص فعالیت‌هایی داشته باشند.

وی ادامه داد: وزارتخانه‌های رفاه، نفت، صنعت و معدن و تجارت موظف شدند برای بازسازی و تأمین برخی نیازهای مناطق عملیاتی شمال و شمال غرب کشور اقداماتی انجام دهند.

کفاش همچنین از کمک وزارت نیرو به منظور رفع مشکلات حوزه انرژی در این مناطق و یادمان‌های عملیاتی خبر داد.

جانشین فرماندهی قرارگاه راهیان نور کشور با بیان اینکه اردوی راهیان نور به یک برنامه در آموزش و پرورش تبدیل شده است، گفت: بسته‌های فرهنگی در این اردو موضوعی جدی است و مقرر شده که وزارتخانه‌های ارشاد و فناوری اطلاعات در خصوص تهیه تولیدات و برنامه‌های فرهنگی و دیجیتالی اقداماتی داشته باشند.

وی از پیش‌بینی اختصاص سرانه اردوی راهیان نور در بودجه آموزش و پرورش خبر داد و افزود: مطرح کرده‌ایم که با هدف‌گذاری یک میلیون نفر در سال به ازای هر دانش‌آموز 170 هزار تومان در بودجه کشور اعتبارات دیده شود تا مشکل و دغدغه اعتبار مالی اردوی راهیان نور را نداشته باشیم.

کفاش در پایان سخنان خود اردوی راهیان نور را اقدامی تربیتی و از جمله بهترین اردوهای آموزش و پرورش برشمرد و افزود: اردوی راهیان نور در روند کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی نقش مهمی دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها