انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13120
11:00

نتایج آزمون مدارس "سمپاد" روز پنجشنبه اعلام می‌شود

معاون سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان(سمپاد) گفت: نتایج آزمون سراسری دانش آموزان متقاضی شرکت کننده در مدارس سمپاد روز پنجشنبه هفته جاری از طریق سایت محل ثبت نام اعلام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از نسیم، محمد نستوه با بیان اینکه اعلام نتایج آزمون، ظرفیت پذیرفته شدگان را مشخص می کند، افزود: پیش بینی می شود تعداد پذیرفته شدگان امسال نسبت به سال گذشته کاهش یابد و برای امسال دوره اول و دوم به ترتیب 15 هزار و 500 و 5500 دانش آموز در مدارس استعدادهای درخشان پذیرفته شوند.

وی گفت: نتایج آزمون استعدادهای درخشان روز پنجشنبه بر روی سایت تیزهوشان مقطع ششم ابتدای و سوم راهنمایی www.sampad.medu.ir و یا www.sampad.tedu.ir اعلام خواهد شد.

نستوه ادامه داد: برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید کتاب محتوای تکمیلی در دوره اول متوسطه قابل دسترسی است که با استفاده از این کتب آموزش های کامل تری را نسبت به کتاب های درسی فرا می گیرند.

وی با بیان اینکه این کتاب ها مجوز سازمان پژوهش و برنامه ریزی را دارا است، افزود: برای ارتقا سطح علمی معلمان مدارس تیزهوشان دوره‌های آموزشی در نظر گرفته شده تا کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی برای دانش آموزان بهبود یابد.

بنابراین گزارش، آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان روز 23 و ورودی پایه دهم دبیرستان 24 اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها