انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13125
11:40

وصیت نامه دانشجو معلم شهید مجید بیاتی اشکفتگی

با عرض سلام و درود بیکران به پیشگاه مقدس بزرگ منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفداه و با سلام و درود بیکران حضور محترم نائب بر حقش خمینی بت شکن و با آرزوی پیروزی برای کلیه رزمندگان اسلام در سراسر جبهه های جنگ حق علیه باطل.

حضور مبارک ملت عظیم الشان و شهید پرور جمهوری اسلامی ایران درود بیکران می فرستم و پیروزی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

امیدوارم که تا پیروزی نهایی اسلام و مسلمین همیشه در سنگر جهاد باقی بمانید و با عنایت از رهبری های امام امت با قامتی استوار به بلندی ابدیت همیشه دژی استوار در برابر تمامی دشمنان اسلام باشید.

باری؛ اکنون که می خواهم این وصیت نامه را بنویسم در زمانی است که عملیات در پیش است و ما مجهز و آماده ایم برای انجام عملیات، در این لحظه که می دانم آخرین لحظات عمر من است می خواهم سخنی با امت اسلام و حامیان امام بگویم.

ای امت حزب الله، بندگان مخلص خدا، عزیزان امام و پشتیبان رزمندگان؛ می دانید در لحظه ای که عمر به اتمام رسیده دیگر هر سخنی که بگویم به خاطر مادیات نیست به خاطر خداست. در زمانی که عشق دیدار یار و آتش رسیدن به معشوق مرا می سوزاند سخن گفتن غیر از برای خدا چیز دیگری نمی تواند باشد، لذا خواهش می کنم این احساس من و احساس هزاران رزمنده دیگر را درک نمایید و فکر کنید که آیا این چه عشقی است که این همه رزمنده جوان را به سوی معشوق می کشاند.

ای عزیزان، برادران و خواهران نوجوان و جوان که امید امام امت به شماست،بسنجید که برای چه چیزی است که همه بسیجیان عاشقانه با لب خندان جان خویش را فدا می کنند. اسلام عزیزی به یاری شما عزیزان نیازمند است.

بشتابید و در زمانی که اسلام با خون دلیران آبیاری شده و تنومند گشته است آن را یاری نمایید.سخن من فقط طلب یاری دین مبین اسلام است امید من و هزاران رزمنده دیگر که عاشقانه می جنگند تحقق حکومت الله بر عرصه زمین است. اگر ما نتوانستیم به این هدف که تحققش نزدیک است جامعه عمل بپوشانیم از شما خواستاریم که این کار را بکنید.

بار الها! اینک این بنده حقیرت در گوشته ای از دشت صاف جزیره مجنون نشسته است در انتظار وقت موعود. تو خود می دانی که تنها برای رضای خاطر تو گام برداشتم و تنها به جهت یاری اسلام عزیز به سوی جبهه آمدم.

بارالها! تو خود می دانی روزی که وارد بسیج شدم با آگاهی کامل وارد شدم وتحت تاثیر احساسات نبودم. پس باز هدایتم کن ومرا از آتش جهنم نجات ده.

بارالها! من لباس پاک بسیج را به عشق وصال تو پوشیده ام. من این لباس را به آرزوی پیروزی و شهادت پوشیده ام پس خدایا مرا لایق آن گردان و این جامه را بر ما مبارک گردان.

برادران و خواهران عزیزم سخنی با شما دارم:

ای عزیزان و نور چشمان! درود خدا و سلام رزمندگان بر شما باد، باری ای عزیزان همیشه دنبال رو خط حسین بن علی(ع) که اینک به دست فرزند برومندش امام امت می باشد باشید و از جهت یاری دین خدا از هیچ کوششی دریغ نفرمایید شما را به تقوای الهی سفارش  می کنم و از شما می خواهم که تقوای خدا را پیشه کنید و در مشکلات صبور باشید.

تلاش نمایید همان طور که عامل پیروزی انقلاب بودید جزو حافظان نیز باشید. طبق فرموده امام امت " حفظ یک پیروزی از اصل آن مهم تر است" پس سعی کنید خون این همه شهیدان پایمان نشود. شهیدان ناظر کارهای شمایند، از شما انتظار ادامه راهشان را دارند. از همه شما عزیزان طلب حلالیت می نمایم و عمر زیادی که در بین شما کردم و مزاحم و اسباب دردسر خیلی از شماها بودم عدر می خواهم. از خانواده شهدا پوزش می طلبم و می خواهم که برای آمرزش بنده دعا کنند.

در ضمن سخنی نیز با بعضی از مردم دارم که می خواهند به نحوی از آمدن جوانان به جبهه جلوگیری کنند. باری همه انسان ها خواهند مرد و کسانی سرافرازند که توشه ای داشته باشند و از کشتزار دنیا توشه ای جهت آخرت تهیه نمایند.

جوانان عزیز! شما فکر کنید آیا زندگی با ذلت بهتر است یا مرگ با عزت؟ اگر مسلمانید، اگر پیرو خط امامید، به یاری اسلام بشتابید. تا زمانی که مسلمان نیستید مسئولیتی به گردن شما نیست ولی وقتی ادعای مسلمانی کردید بر شما واجب است به یاری اسلام بیایید.

مسلمان بودن خیلی رنج دارد. مسلمان بودن مبارزه و جهاد است. ای کسانی که به رزمندگان عزیز ما تهمت می زنید که به خاطر پول به جبهه می روند، ای کسانی که می گویید برای خوراک و پوشاک به جبهه می روند، اگر مسلمانید خدا ناظر بر اعمال انسان هاست و این اعمالتان به حساب خواهد آمد و موجب روسیاهی شما خواهد بود در آخرت.

شما را به پرسش خداوند بینا و دانا توصیه می کنم و از شما می خواهم که این حرف ها را نگویید چون د رجبهه غیر از خون و شهید شدن چیز دیگری نیست. امیدوارم که خداوند شما را ببخشد، ما را نیز همین طور.

خدمت مادر عزیزم که زحمات خیلی زیادی برای من کشیده، از کودکی مرا که بدون پدر بودم بزرگ کرد، طلب حلالیت می کنم. برادر جان! مادر و خواهران را مواظبت نمایید که خداوند پاداش بزرگ به شما عطا فرماید. از کلیه دوستان و آشنایان و برادران دانشجو و هم کلاسی هایم طلب حلالیت می کنم.

از همگی شما التماس دعا دارم.

برادر حقیر شما

مجید بیاتی اشکفتگی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.