انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13192
08:19

سخت‌ترین عملیات‌ها در سوریه و عراق بر عهده رزمندگان "تیپ زینبیون" است

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: تیپ زینبیون سپاهی از پاکستان هستند که مردانه مانند حزب الله لبنان و دیگر رزمندگان در عراق و سوریه از حرمین شریف دفاع می‌کنند و سخت‌ترین قسمت‌های جنگ و عملیات‌های مجاهدانه در عراق و سوریه را برعهده دارند.

حجت الاسلام علیرضا پناهیان در شانزدهمین اجتماع مدافعان حرم گرامیداشت شهدای «تیپ زینبیون»که عصر امروز در میدان امام حسین(ع) برگزارشد، با بیان اینکه روز به روز جلسات عزاداری ما جدی تر می شود بیان داشت: جلسات عزاداری به خصوص جلسه مدافعین حرم، جدی ترین جلسات سوگواری برای اهل بیت در طول تاریخ است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در زمان دفاع مقدس مسجد جایگاه خود را برای رزم و جهاد پیدا کرد، گفت: امروزه هیئت ها معنای خود را پیدا کرده  و این‌ها، بیرق ها و دسته های عزاداری رزمندگان آماده دفاع از حرم هستند.

حجت الاسلام پناهیان حضرت علی(ع)، حضرت حمزه(ع)،امام حسن(ع) و امام حسین(ع) را از اولین مدافعان حرم رسول خدا برشمرد و عنوان داشت: همه عزاداران امام حسین(ع) یک روز خود را در مقابل این سوال قرار می دهند که آیا من حاضر هستم جانم برای حرم فدا کنم و این سوالی است که هر کسی در نهان خانه دل باید به آن پاسخ دهد.

وی در ادامه به رزمندگان تیپ زینبیون اشاره کرد و گفت:تیپ زینبیون  سپاهی از پاکستان هستند که مردانه مانند حزب الله لبنان و دیگر رزمندگان در عراق و سوریه از حرمین شریف دفاع می کنند و سخت ترین قسمت های جنگ و عملیات های مجاهدانه در عراق و سوریه را برعهده دارند .

حجت الاسلام پناهیان در خاتمه گفت: امروز هر فریاد شما نوری در حمایت از رزمندگان خط مقاومت است.

 

انتهای پیام/

تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها