انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13371
10:26

وصیت نامه دانشجو معلم شهید محسن تعظیمی

درود وسلام به رهبر عزیز و عظیم، امام خمینی و یاران و رهروانش. تحیت ما به شهیدان اسلام، منعمین خدا و رفقای انبیا و صلحا و صادقین. وصیت من ناقابل و روسیاه به همه منتسبین به اسلام و امامان و آزادمنشان و احرار عالم:

انقلاب اسلامی ایران که هم چون فریادی درسکوت و گلی درکویر و نوری در عظمت است و امیدی برای مسلمین و مستضعفین در بند و محروم و حاصل زحمات و خون دل های رهبرمان و شهادت شیوخ و پاکان ماست امروز در معرض خطر ددان و دیوان جهان است و دشمن، امروز هدفش تضعیف رهبری است.

با قرار دادن امام به عنوان فرمانده و امت را از وحدت و تشکل به تفرقه وتشتت کشیدن با استفاده از هر وسیله ای، وظیفه ما این است که با آگاهی و توجه، نیرنگ ها و توطئه های دشمن اصلی -آمریکا و هم قطارانش- را خنثی کنیم و با طرز صحیح و پیگیر نبرد، رو درروی صدام و حامیانش با تامین نیرو در جبهه و سرعت کار فرماندهان از پای درآوریم وتوجه داشته باشیم که حضور در صحنه نباید به دخالت درکارها و مسئولین و آلت دست دشمن قرار گرفتن بیانجامد.

باید عرض کنم شهادت ها تبری است که بر مغز و قلب دشمن فرو میرود و امیدشان را به یاس مبدل می کند. مردم می پندارند  که همیشه پیروزی در غلبه است که امام حسین پیروزی را در شکست به ما یاد داد.

جنگ ما امروز گاهی بر موفقیت غلبه دارد و گاهی در شکست.

شهادت من باعث پاک شدن گناهانم و استتار برای آبرویم خواهد شد. بعد از شهادتم خوش نخواهم داشت کسی تعریفم کند که من بیش  از هر کس بر خودم آگاهم و من از ول خرجی ها و کارهای تبلیغی در مورد خودم به هیچ وجه راضی نیستم و بخاطر من مزاحم همسایه ها و مردم محل نشوید تا آنجا که می توانید و وقت دارید شرکت در نماز جمعه و جماعات و دعاها و راهپیمایی ها که ابه امر امام و یاران امام است را از یاد نبرید.

امام و دیگر رادمردان جمهوری اسلامی و مجروحین و معلولین را دعا کنید. از خانواده های شهدا قدردانی وکمک به جبهه و اموری که امام ودولت می گویند کوتاهی نکنید و من از همه التماس دعا دارم.

وصیت به خانواده:

به پدر و مادرم که برایم سوختند و من نفهمیدم و قدرشناسی نکردم طلب عاقبت به خیری و آمرزش گناه از خدا می کنم و اذیت ها و خون دل خوردن ها را بر من ببخشند و حلالم کنند و در مرگم بی تابی نکنید بر دیگر خانواده شهدا اقتدا کنید و خدا شما را از صابران قرار دهد

و ماالنصر الا من عند الله عزیز الحکیم              و نیست نصر ویاوری مگر از خداوند متعال و حکیم. (آل عمران- 126)

یا عدالت و زیارت یا شهادت خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار از عمر ما بکاه و به عمر او بیفزای.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

31/4/1362

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها