انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13617
13:04
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی خبر داد

پرداخت پاداش سوادآموزی در سال ۹۵ افزایش یافت/ 30 میلیارد تومان پاداش در جیب سوادآموزان

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: اگر تمام افرادی که امسال برای باسوادی در فعالیت‌های سوادآموزی شرکت کرده‌‌اند، قبول شوند در مجموع ۳۰ میلیارد تومان پاداش باسوادی به آنها پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص پرداخت پاداش سوادآموزی به بیسوادان، اظهار داشت: مطابق مصوبه هیأت دولت، به سوادآموزان پاداش ریالی پرداخت می‌شود.

وی افزود: مجموع اعتبارات سال جاری برای پرداخت پاداش سوادآموزی که مربوط به خودآموزان و قبول شدگان در برنامه‌های سوادآموزی است، 26 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که البته مربوط به سال 94 است.

وی ادامه داد: روند دریافت این اعتبارات از دولت آغاز و پرداخت پاداش‌ها نیز از چند روز گذشته به تدریج شروع شده است.

باقرزاده با اشاره به اعتبارات سالانه پرداخت پاداش باسواد شدن در کشور، خاطرنشان کرد: این موضوع در هر سال ادامه خواهد داشت و بر اساس تعداد افرادی که در برنامه‌های سوادآموزی ثبت نام و قبول می‌شوند، این مبالغ پرداخت خواهد شد که پاداش سال 94 حدود 134 هزار تومان و پاداش سال 95 حدود 139 هزار تومان است.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: در سال 95 اگر تمام افرادی که برای با سوادی ثبت نام کرده‌اند قبول شوند، حدود 30 میلیارد تومان مجموع پاداش پرداختی به این افراد خواهد بود که از سوی دولت تأمین اعتبار می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها