انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13629
09:49
محدث در واکنش به سخنان معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش:

بهتر است آقای کفاش در حوزه مربوط به خود نظر بدهد/ در خصوص شرکت های وابسته صندوق ذخیره شفاف سازی کنید

معاون اسبق برنامه‌ريزي و توسعه مديريت، وزارت آموزش و پرورش در واکنش به کذب محض خواندن مصاحبه خود، خواستار شفاف سازی فعالیت شرکت های زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان، به جای فرافکنی شد.
نسخه مناسب چاپ

چند روز پیش محمدرضا محدث خراسانی معاون وزیر آموزش و پرورش در دولت نهم در مصاحبه ای از پرداخت پاداش 700 میلیونی به اعضای هیئت مدیره شرکت های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد که واکنش هایی را در پی داشت. در همین رابطه حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش در مصاحبه ای سخنان محدث خراسانی را کاملا کذب محض دانست.

در همین رابطه محمدرضا محدث خراسانی توضیحاتی را در اختیار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان قرار داد. متن توضیحات بدین شرح است:

«بسمه تعالی

 بنای پاسخ به مصاحبه آقای کفاش را نداشتم، لکن به جهت اینکه بیان خیرخواهانه مرا، کذب محض خوانده است، به منظور تنویر افکار عمومی چند نکته را مختصرا عرض میکنم:

1- البته بهتر بود ایشان در حوزه تخصصی خود و مسئولیت بسیار سنگینی که برعهده گرفته است، سخن می گفت، برای مثال توضیح می دادند که پس از عتاب رهبری در خصوص راه اندازی مجدد پیشاهنگی، چه اقداماتی را انجام دادند؟ و یا این که آیا هزینه های سنگین چاپ نشریه سیاسی تربیت، در جهت اهداف تحول بنیادین است یا خیر؟ و آیا نسبت به سخنان مدیرکل منصوب خود، پیرامون ضعف های تربیتی و پرورشی در سه سال گدشته پاسخی دارد یا خیر؟ 2- عرایض من پیرامون شرکت های زیر مجموعه صندوق ذخیره بود که ایشان مبلغ 160میلیون پاداش هیئت مدیره صندوق را مطرح کرده است، البته اگر در مورد هیئت مدیره صندوق هم بخواهیم سخن بگوییم، باید مبالغ دیگری را هم به پاداش برخی از آقایان اضافه نمود و آن سهم پاداش از سایر شرکت هاست، والبته باید جمع دریافتی آقایان با احتساب همه مزایا و پاداش ها اطلاع رسانی شود ،تاقضایا روشن تر شود. نظر اصلی اینجانب در مصاحبه گذشته پاداش در شرکتهای زیر مجموعه صندوق بود، مجددا تاکید میکنم برای شفاف سازی و ایجاد امید در اعضا و معلمان، لازم است، پاداش پرداختی در سه سال اخیر شرکت های زیر مجموعه به خصوص، ساختمانی معلم، بانک سرمایه و سرمایه گذاری فرهنگیان، اعلام شود.»

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها