انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13678
08:01
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور اعلام کرد

شرایط پرداخت وام ویژه به روستائیان/ هدیه ویژه به دانش‌آموزان دختر مناطق محروم

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور گفت: هر خانواده روستایی که تولید شغلی نماید وام بدون کارمزد پرداخت دریافت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، سیدابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور در اختتامیه اردوی ملی دانش‌آموزان دختر مناطق مرزی کشور که عصر امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، با بیان اینکه هر خانواده روستایی که بتواند شغلی در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع دستی در روستا ایجاد کند، افزود: وام بدون کارمزد سریعا با آنها پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: در یکی از روستاها خانواده‌ای به تولید عروسک با شناسنامه و علامت خاصی کرد و آنها توانستند در تهران با راه‌اندازی نمایشگاهی چندین میلیون از این عروسک‌ها را به فروش برسانند.

رضوی از اختصاص 5 هزار میلیارد تومان برای توسعه روستاها با دستور رهبر معظم انقلاب و تاکید رئیس‌جمهور خبر داد و افزود: در سال گذشته علاوه بر اعتبارات جاری 40 میلیارد تومان از بنیاد علوی و برکت به مناطق کمتر توسعه یافته اختصاص یافت و امسال این مبلغ بیشتر خواهد شد. 

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهو ادامه داد: در استان سیستان و بلوچستان با توجه به شرایط خاص این منطقه دولت اجازه جذب 500 نفر نیروی مازاد به وزارت آموزش و پرورش در این استان داده است.

رضوی با اشاره به نقش ویژه دختران در تربیت نسل آینده و نیز اصلاح جامعه به دانش‌آموزان دختر پیشنهاد داد در دفتری اقداماتی خوب و زشت خود را یادداشت کند و تصریح کرد: اگر در سال آینده این دفترچه را کامل کرده و این اقدامات را درک کرده باشید برای ما ارسال و جایزه ویژه‌ای دریافت خواهید کرد.

به گزارش فارس، اردوی ملی دانش‌آموزان دختر 17 استان مناطق مرزی کشور از شنبه لغایت دوشنبه 4 مرداد ماه در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها