انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 137
14:53
گفتگویی با محمد پایندان مدیر علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان

فراخوان مقاله واکاوی فتنه 88

با توجه به ابعاد مختلف و پیچیده فتنه سال 88 که خسارت های جبران ناپذیری به کشور وارد نموده است جا دارد همواره عنوان تحقیق پژوهشگران و محققین حال حاضر و آینده قرار گیرد
نسخه مناسب چاپ

با توجه به ابعاد مختلف و پیچیده فتنه سال 88 که خسارت های جبران ناپذیری به کشور وارد نموده است جا دارد همواره عنوان تحقیق پژوهشگران و محققین حال حاضر و آینده قرار گیرد تا آیندگان و بویژه نسل جوان کشور به عنوان یک چراغ راه حفاظت از دستاورد های انقلاب اسلامی قرار دهند . بر این اساس سازمان بسیج فرهنگیان فراخوان مقاله ای به همین منظور برگزار نموده است تا بخشی از رسالت سنگین خود را ادا نماید .
برای اطلاع بیشتر از چگونگی این فراخوان گفتگویی با محمد پایندان مدیر علمی پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان انجام داده ایم که در ادامه توجه شما را به آن جلب میکنیم.
در ابتدا بفرمائید این فراخوان چه زمانی اعلام شده است و مهلت ارسال آثار چه زمانی می باشد ؟
- فراخوان مقاله واکاوی فتنه 88 در سه محور: فتنه 88، فتنه آینده و جایگاه آموزش و پرورش در برابر فتنه و نیز در 9 موضوع در دی ماه سال 93 اعلام شده و تا 18 تیر 94 مهلت ارسال آثار تعیین گردیده است .
اهداف کلی فراخوان مقاله واکاوی فتنه 88 چه بوده ؟
- در این فراخوان 4 هدف مد نظر قرار گرفته است؛
1- ارتقاء سطح آگاهی جامعه بزرگ فرهنگیان از فتنه 88
2- تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) در جهت تبیین و اثبات عدم مشروعیت فتنه گران 88
3- ایجاد آگاهی و بصیرت و تحلیل و تبیین جایگاه فرهنگیان به عنوان سرمایه اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابله با فتنه .
4- تحلیل و تبیین جایگاه فرهنگیان در مقابله و پیشگیری از قتنه آینده.
به نظر شما آموزش و پرورش چه نقشی در خنثی سازی فتنه های آینده خواهد داشت؟
- جامعه فرهنگیان با جمعیتی معادل یک میلیون نفر و 13 میلیون نفر دانش آموز و 26 میلیون نفر خانواده دانش آموزان جامعه بزرگی از کشور را تشکیل می دهند که جمعیتی با لغ بر 40 میلیون نفر را شامل می شود.
آنچه امروز بر همه مدافعان انقلاب اسلامی علی الخصوص جامعه فرهنگیان واجب است این است که با هوشیاری و بصیرت به تبیین و تحلیل علل و عوامل و چرایی وقوع این مقطع تاریخ (فتنه 88) بپردازند و نگذارند دوباره فتنه گران باعث شکل گیری زمینه برای اقدام مجدد آنها در صحنه های سیاسی کشور شود و با روشنگری در این جامعه بزرگ می توان از فتنه های آینده پیشگیری کرد.
فرآیند برسی مقالات واکاوی فتنه 88 و اعلام نتایج به چه صورت می باشدو روند اهداء جوایز چگونه است ؟
- زمان تحویل مقالات به سازمان بسیج فرهنگیان کشور توسط استان ها تاریخ 94/5/18 در نظر گرفته شده است که به محض دریافت آثار، کار ارزیابی توسط هیئت داوران انجام شده و ضمن اعلام آثار برتر به استان ها طی مراسمی از آنها تجلیل به عمل می آید.
یادآوری می شود صاحبان آثار پس از تحویل مقاله به کانون های بسیج فرهنگیان در شهرستان ها فایل مکتوب آن را در فرمت های word و pdf به نشانی رایانامه (ایمیل) elmifarhangyan@gmail.com سازمان بسیج فرهنگیان ارسال نمایند .
پایان /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها