انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13780
10:03

دوره ویژه معلمان اول متوسطه از شهریور ماه آغاز می‌شود

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: دوره ویژه معلمان اول متوسطه از شهریور ماه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از فارس، علی ورودی، اظهار کرد: با استقرار کامل دوره دهم یا اول متوسطه دوره دوم در تمام مدارس استان اردبیل ما شاهد آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس از سوم مهر ماه می‌شویم.

وی با بیان اینکه تمام کتاب‌های مورد نیاز چاپ و آماده توزیع شده و ثبت‌نام دانش‌آموزان نیز به موقع انجام شده است، تصریح کرد: ساماندهی نیروی انسانی نیز در 19 ناحیه و منطقه آموزش و پرورش آغاز شده به طوری که ما در بخش‌های مختلف پروژه مهر سال 95 را در حال اجرا داریم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مدرسان استان اردبیل برای شرکت در دوره آموزشی ویژه پایه دهم متوسطه به تهران اعزام می‌شوند تا از اول شهریورماه برای معلمان دوره اول متوسطه دوره دوم کلاس‌های ویژه برای آشنایی با کتب جدید برگزار شود.

ورودی افزود: از اول شهریورماه این دوره‌ها به شکل مرتب و منظم برای معلمان برگزار می‌شود و حتی قرار است مؤلفان کتاب‌های جدید در استان حضور پیدا کنند تا اشکالات احتمالی برای معلمان برطرف شود.

وی بیان کرد: ‌در اجرای شعار سال و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل موضوع فرهنگسازی در آموزش و پرورش سال‌هاست که آغاز شده و ما بدون وقفه در این حوزه فرهنگسازی و هدف‌گذاری درستی را انجام می‌دهیم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان اردبیل اضافه کرد: آموزش و پرورش در مسیر توسعه فرهنگ و دانش مورد نیاز در حوزه اقتصاد مقاومتی برنامه‌های خوبی را در دستور اجرا دارد به طوری که در قالب جشنواره‌های مختلف سعی می‌کنیم از ظرفیت معلمان و دانش‌آموزان برای توسعه و تقویت برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بیش از هر زمان دیگر استفاده کنیم.

وی ادامه داد: ما با هزینه کمتر و با همراهی اولیا و شرکای آموزش و پرورش سعی و تلاشمان بر این است تا مجموعه برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را در همه حوزه‌ها عملیاتی کرده و زمینه تقویت و توسعه آنها را به خوبی فراهم کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها