انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13873
08:36
دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

انجمن اسلامی بایدمرکز تحلیل و تبیین بیانات مقام معظم رهبری باشد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در دومین گردهمایی آموزشی–تشکیلاتی اعضای قرارگاه ملی دختران سراسر کشور "دختران آفتاب۲" گفت: انجمن اسلامی باید مرکز تحلیل و تبیین بیانات رهبری باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از مهر، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در دومین گردهمایی آموزشی– تشکیلاتی اعضای قرارگاه ملی دختران سراسر کشور "دختران آفتاب۲" در اردوگاه شهید مصطفی خمینی(ره) شهرستان دماوند گفت: خداوند متعال را شاکرم که در آستانه ولادت حضرت فاطمه (س) این اردوی فرهنگی و تربیتی شکل گرفت و شما را در این اردو در شهر دماوند ملاقات کردیم.

دبیرکل اتحادیه خطاب به دانش‌آموزان انجمن‌های اسلامی گفت: شما به عنوان اعضای قرارگاه استانی باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانیم قرارگاه موفق و مطلوبی داشته باشیم.

وی گفت: از ویژگی‌های مطلوب یک عضو انجمن اسلامی این است که یک جمع مومنانه بین خود و سایر اعضای قرارگاه استانی تشکیل دهید و نقطه شروع حرکت شما در همه مراحل این است که همه فعالیت‌ها و اقدامات شما بر مبنای ایمان و اعتقاد باشد لذا شما در مدرسه هم باید خصوصیات اخلاقی بچه‌های انجمن‌های اسلامی را بدانید و نکات قوت آن را تقویت کنید و آنچه قرارگاه‌های استانی را به هم پیوند می‌زند رابطه‌ی ایمانی و خواهری است.
 
علامتی خاطر نشان کرد: قرارگاه استانی باید مرکز تحلیل و تبیین بیانات مقام معظم رهبری باشد و فرماندهی جبهه حق دست مقام معظم رهبری است و دانش‌آموزان افسران این جبهه که  جنگ نرم عنوان شده هستند و اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را مطالعه کنید چهارچوب فکری شما همسو با رهبری خواهد شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به نکته سوم از ویژگی‌های قرارگاه استانی مطلوب گفت: پرچم‌داری برنامه‌های استانی با اعضای قرارگاه  استانی می‌باشد و باید برنامه‌های کلیدی اتحادیه را با جدیت پیگیری کنند و خلاقیت، هنر، پیشنهاد و انتقاد را در برنامه‌های خود قرار دهید.

وی گفت: یک قرارگاه مطلوب بایستی شرایط مطلوب ظرفیت‌ها، تهدیدها، قوت‌ها و ضعف‌های شهر خود را بشناسد هنر دانش‌آموزان قرارگاه استانی این است که در طول مدت حضور خود در قرارگاه استانی ضعف‌ها را به قوت و تهدیدهای شهر خود را به فرصت تبدیل کند.

علامتی برگزاری برنامه‌های هماهنگ استانی را یکی از ضرورت‌ها عنوان کرد و خاطرنشان کرد: حداکثر هر فصل یک برنامه هماهنگ استانی داشته باشید.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: توکل به خدا و توسل به معصومین(ع)، احترام به پدر و مادر، پشتکار و مطالعه و پیگیری راه‌ها و کلیدهای موفقیت در همه فعالیت‌ها واقدامات است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها