انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 13898
08:24

كيفيت بخشی مراكز آموزش از راه دور در سال تحصيلی آينده

رییس سازمان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش از تدوین برنامه‌هایی برای کیفیت‌بخشی به مراکز آموزش از راه دور در سال تحصیلی آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مرضیه گرد رییس مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش، در خصوص برنامه‌های در نظر گرفته شده برای مراکز آموزش از راه دور، گفت: در سال تحصیلی آینده سعی داریم با برنامه‌ریزی‌ها و اتخاذ روش‌های مختلف تمامی دانش‌آموزانی که امکان حضور فیزیکی در کلاس‌های درس را ندارند از طریق این نوع آموزش تحت پوشش قرار گیرند.

وی بیان کرد: برای این مراکز بررسی کتب درسی، کیفیت‌بخشی آموزشی توجه به مسائل تربیتی و پرورشی در دستور کار قرار گرفته است.

رییس سازمان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با همکاری تیم‌‌های مهندسی فکر و برنامه‌های عملیاتی به ارتقای مراکز آموزش از راه دور توجه می‌شود اظهار کرد: با این روش به طور سازماندهی شده تغییرات مثبتی در روند اداره مراکز آموزش و پرورش اعمال می‌شود.

گرد عنوان کرد: با همکاری مؤسسان‌، کارشناسان و خبرگان‌ آموزشی، پرورشی و تربیتی برنامه‌‌ها متعددی تدوین شده که در دستور کار قرار می‌گیرد .

وی گفت: کیفیت‌بخشی به مراکز آموزش از راه دور باعث شده افرادی که به هر دلیل شرکت از کلاس‌های درس را نداشتند با بهره‌گیری از این فرصت نسبت به ادامه تحصیل اقدام کنند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها