انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 140
10:10

افزایش حداقل 2.5 درصد و حداکثر 17.2 درصد شهریه مدارس غیردولتی در سال جاری

نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از باشگاه خبرنگاران،‌مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش با اشاره به افزایش نظارت‌ها بر فعالیت‌های مدارس غیر دولتی در نشست خبری که امروز صبح با همین موضوع برگزار گردید، اظهار کرد: آموزش و پرورش در تلاش است مشکلات موجود را در خصوص مدارس غیر دولتی بر طرف سازد لذا هدف از افزایش نظارت بر این مدارس بالا بردن کیفیت آموزش و رضایت مندی خانواده از تحصیل فرزندانشان در مدارس غیر دولتی می باشد.

وی ادامه داد: اگرچه شاهد 10 تا 20 درصد افت و خیز در شهریه اینگونه مدارس در سال گذشته بوده‌ایم باید عنوان شود، شهریه مدارس غیر دولتی در سال 94 حداقل 2.5 درصد و حداکثر 17.2 درصد افزایش خواهد داشت.

مرضیه گرد افزود: برای سال جاری سیستم الگو سازی تعیین شهریه در نظر گرفته شده است و 17 شاخه برای اخذ شهریه لحاظ می‌شود؛ لذا هیچ مدرسه‌ای خودسرانه نمی‌تواند از این میزان شهریه ای بیشتر اخذ نماید.

*اخذ مبلغ پیش ثبت نام غیر قانونی است
مرضیه گرد تصریح کرد: در خصوص اخذ شهریه الگوها کاملا مشخص است و این برنامه به تمام استانها اعلام گردیده است و لذا اخذ مطلبی جهت پیش ثبت نام و فعالیت‌های فوق برنامه قبل از ثبت نام غیر قانونی می‌باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها