انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 140
10:10

افزایش حداقل 2.5 درصد و حداکثر 17.2 درصد شهریه مدارس غیردولتی در سال جاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از باشگاه خبرنگاران،‌مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش با اشاره به افزایش نظارت‌ها بر فعالیت‌های مدارس غیر دولتی در نشست خبری که امروز صبح با همین موضوع برگزار گردید، اظهار کرد: آموزش و پرورش در تلاش است مشکلات موجود را در خصوص مدارس غیر دولتی بر طرف سازد لذا هدف از افزایش نظارت بر این مدارس بالا بردن کیفیت آموزش و رضایت مندی خانواده از تحصیل فرزندانشان در مدارس غیر دولتی می باشد.

وی ادامه داد: اگرچه شاهد 10 تا 20 درصد افت و خیز در شهریه اینگونه مدارس در سال گذشته بوده‌ایم باید عنوان شود، شهریه مدارس غیر دولتی در سال 94 حداقل 2.5 درصد و حداکثر 17.2 درصد افزایش خواهد داشت.

مرضیه گرد افزود: برای سال جاری سیستم الگو سازی تعیین شهریه در نظر گرفته شده است و 17 شاخه برای اخذ شهریه لحاظ می‌شود؛ لذا هیچ مدرسه‌ای خودسرانه نمی‌تواند از این میزان شهریه ای بیشتر اخذ نماید.

*اخذ مبلغ پیش ثبت نام غیر قانونی است
مرضیه گرد تصریح کرد: در خصوص اخذ شهریه الگوها کاملا مشخص است و این برنامه به تمام استانها اعلام گردیده است و لذا اخذ مطلبی جهت پیش ثبت نام و فعالیت‌های فوق برنامه قبل از ثبت نام غیر قانونی می‌باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها