انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 14817
08:21

کیانوش رستمی: با افتخار می‌گویم یک بسیجی هستم

قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو با حضور در اردوی جهادی روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه با مردم محروم اين روستا ديدار كرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، کیانوش رستمی در ابتدای ورود به این روستا مورد استقبال مردم قرار گرفت و یکی از اهالی با خواندن دلنوشته‌ای به وی خیر مقدم گفت.
رستمی سپس به همراه اهالی و جهادگران بسیج سازندگی از پروژه در حال ساخت مسجد امام حسین(ع) روستای گله جار بازدید و در اقدامی جهادی، خود نیز وارد گود خدمت رسانی شده و به جهادگران کمک کرد.
این پهلوان ارزنده کشور همچنین با حضور در خانه یکی از نیازمندان روستا که معلولیت نیز داشت در اقدامی خیرخواهانه دو سکه طلا را به این خانواده نیازمند هدیه کرد.
برای این خانواده نیازمند و محروم توسط بسیج سازندگی خانه‌ای احداث خواهد شد.
این دیدار که همزمان با ایام آغاز سال تحصیلی جدید بود برای کودکان محروم منطقه خبری خوش به همراه داشت و آن‌هم گرفتن هدیه از دستان قهرمان المپیک بود همچنین کیانوش رستمی با تقدیم هدایایی به این کودکان روستا خوشحالی را به خردسالان منطقه هدیه داد.
قهرمان المپیک ریو 2016 با حضور در جمع خبرنگاران گفت: با افتخار می‌گویم یک بسیجی هستم و امیدوارم شرکت من در این اردوی جهادی فتح بابی باشد برای سایر ورزشکاران و قهرمانان ملی که با حضور در اردوهای جهادی بتوانند انگیزه‌ای برای جوانان جهادگرایجادکنند و مایه دلگرمی برای محرومین باشند.
رستمی همچنین خواستار توجه و رسیدگی مسئولین به مناطق محروم به ویژه روستاها شد و افزود: افتخار می‌کنم از کودکی نان حلال کارگری را خوردم و با فرهنگ جهادی و کار و تلاش بیگانه نیستم.
قهرمان وزنه برداری المپیک گفت: حضور پیدا کردن در اردوهای جهادی آرامش بخش است و برای خدمت‌رسانی همه جانبه به مستضعفین در نقاط محروم باید مسئولین کشور پا به پای بسیج سازندگی در این امر دخیل باشند و نباید از نقش تاثیرگذار خیرین در این عرصه چشم پوشی کرد.
رستمی اظهار داشت: درخواست من از مسئولین تلاش در راستای اشتغال‌زایی برای جوانان مملکت است. بی‌شک این سرمایه‌های متعهد و متخصص می‌توانند با اعتماد و حمایت مسئولین در گسترش عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور موثر باشند.
کیانوش رستمی در پایان با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های عمرانی روستاها خاطر نشان کرد: مسئولین تا جایی که می‌توانند در مواردی همچون ساخت مساجد، مدارس و... کمک کنند و نسبت به روستائیان بی‌توجه نباشند و ازکنار آنها راحت نگذرند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها