انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 14930
07:49

داداش، یواش!(گفت و شنود)

گفت: مرتضی بانک، معاون سرپرستی نهاد ریاست‌جمهوری گفته است: انحراف 40 میلیاردی از بودجه، نجومی است نه حقوق سه یا چهار میلیونی!
گفتم: اولاً کسری بودجه ربطی به سوءاستفاده ندارد و اگر هم داشته باشد باید در جای خود با آن برخورد شود. ثانیاً حقوق‌های نجومی 3 یا 4 میلیون نبوده بلکه 50 و 60 و 232 میلیون بوده است.
گفت: اصلاً اگر حقوق‌های نجومی مصداق تخلف و دزدی از بیت‌المال نیست، چرا دولت ابتدا به خاطر آن از مردم عذرخواهی کرد و رئیس‌جمهور دستور پی‌گیری صادر کرد؟!
گفتم: ابتدا گفتند مدیران نجومی حافظ نظام! و امانت‌دار بزرگ کشور! هستند و بعد مبلغ غارت شده را از ده‌ها میلیون تومان به 3 تا 4 میلیون کاهش داده‌اند.
گفت: احتمالاً با این دنده عقبی که گرفته‌اند، چند روز دیگر نه فقط دزدی از بیت‌المال را زشت نمی‌دانند بلکه از مردم طلبکار هم می‌شوند!
گفتم: افسر پلیس راننده‌ای را که 180 کیلومتر سرعت داشت، متوقف کرد. راننده گفت سرعت من 140 کیلومتر بوده است! و افسر گفت؛ 140 هم جرم است و راننده پی‌درپی سرعت خود را 100 و بعد 80 و بعد 60 اعلام کرد... افسر پلیس گفت؛ داداش! یواش! این‌طوری که داری سرعت کم می‌کنی ممکن است از عقب به ماشینت بکوبند!

 

اتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها