انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 15048
08:28

دستورالعمل نظارت جامع بر مدارس غیر دولتی تدوین شد

رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده گفت: سامانه جامع نظارت بر مدارس غیردولتی امکان نظارت بر مدارس را فراهم می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، مرضیه گرد در مراسم رونمایی از سامانه جامع نظارت بر مدارس غیردولتی، با بیان اینکه به منظور انجام وظیفه قانونی خود و استفاده از تکنولوژی های روز بر آن بودیم تا اطلاعات لازم استانها را از این طریق برای سرمایه گذاری و برنامه ریزی شورای نظارت مرکزی و مسئولان ذی‌ربط بگذاریم، افزود: دسترسی آسان به اطلاعات مدارس و استفاده شایسته از آن باید به صورت صحیح و قاطعانه انجام شود و در اختیار مدیران ارشد برای برنامه ریزی ها قرار بگیرد.

وی ادامه داد : این نظارت در سطح استان ها و شهرستان ها سراسر کشور انجام شده و در دسترس ادارات کل مدارس غیردولتی قرار می گیرد.

گرد با اشاره به اینکه در حوزه فناوری اطلاعات اقدامات مثبتی برای راه اندازی این سامانه انجام شده است،بیان کرد: ابتدا دستورالعمل نظارت جامع تدوین و سپس در قالب الکترونیکی ارائه شد.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی افزود: این سامانه فرصتی فراهم کرده تا اطلاعات مدارس غیر دولتی به سهولت در دسترس قرار گیرد و نحوه فعالیت آن نظارت در تمامی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی است.

وی اظهار کرد: این سامانه به عنوان فرصتی برای تشویق مؤسساتی‌ که فعالیت‌های مثبتی در راستای ارتقای مدارس داشته‌اند ایجاد شده همچنین در مواقعی که کم‌کاری در فعالیت‌های مدرسه وجود داشته باشد به سرعت از طریق این سامانه مشاهده شده و با آن برخورد می‌شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها