انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 15334
13:03

تشکیل ستاد لابی مدیران کل آموزش و پرورش برای اولین بار در این وزارتخانه/ تلاش همه جانبه برای حضور «عنصر حامی فتنه‌» در کابینه

تشکیل ستاد لابی مدیران کل آموزش و پرورش برای اولین بار در این وزارتخانه/ تلاش همه جانبه برای حضور «عنصر حامی فتنه‌» در کابینه پس از حضور مدیران آموزش و پرورش، جلسه ای 4 ساعته با حضور فخرالدین دانش آشتیانی، گزینه پیشنهادی دولت به مجلس تشکیل شد و آشتیانی سیاست های پیش روی خود را ابلاغ کرد.

پس از عزل 3 وزیر توسط روحانی و معرفی سه گزینه پیشنهادی، در نهایت بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی "فرهنگ و ارشاد اسلامی"، "آموزش و پرورش" و "ورزش و جوانان" در دستورکار روز سه شنبه یازده آبان صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
 
دولت تلاش های گسترده ای را برای جلب رأی اعتماد این افراد در مجلس به کار بسته و هزینه های زیادی نیز انجام داده است؛ در همین راستا روز 4 شنبه هفنه قبل طی ابلاغی کلیه مدیران آموزش و پرورش استان ها به تهران فراخوانده شده اند تا سیاست های جدید به آنها ابلاغ شود.
 
پس از حضور مدیران آموزش و پرورش، جلسه ای 4 ساعته با حضور فخرالدین دانش آشتیانی، گزینه پیشنهادی دولت به مجلس تشکیل شد و آشتیانی سیاست های پیش روی خود را ابلاغ کرد.
 
در این جلسه از مدیران آموزش و پرورش استان ها خواسته شده است که به رایزنی با نمایندگان در مجلس کرده و آنها را برای دادن رای اعتماد به آشتیانی توجیه کنند.
در حاشیه این جلسه آشتیانی با در اختیار گرفتن اتاقی در وزارت خانه به دیدار با مدیران آموزش و پرورش در استان ها پرداخته است و مدیران گزارش هایی از فعالیت های اموزشی و سیاسی استان خود را به اطلاع وی رسانده اند.
 
این اقدام تا کنون مسبوق به سابقه نبوده و حتی برخی از مدیران استان ها از این جلسات اظهار تعجب کرده اند.
 
شنیده شده مسئولان برگزاری این جلسات از مدیران خواسته اند از هیچ هزینه ای برای جلب آرای نمایندگان دریغ نکنند.
 
در ادامه این جلسه، نشست دیگری یک روز بعد در مدرسه شریعتی با حضور برخی از مدیران آموزش و پرورش برگزار شد که در آن نجفی رسما از آشتیانی حمایت کرد و حاجی به عنوان یکی از هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان به توجیه اقدامات غندالی و اختلاس های این صندوق پرداخت.
 
این نشست اگرچه توسط شورای تشکل های فرهنگیان برگزار شد اما عملاً به جلسه ای انتخاباتی برای جذب آرای اعتماد نمایندگان به دانش آشتیانی تبدیل شد؛ چرا که آشتیانی از این تریبون استفاده کرده و برنامه های خود را ارائه داده است.
 
این ستاد برنامه دیگری نیز با حضور آشتیانی و نمایندگان مجلس در تهران ترتیب داده است که این جلسه در هفته آتی برگزار می‌شود.
 

 

انتهای پیام/

راه دانا

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها