انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 15704
08:00

توزیع ۲۰هزار دستگاه خودرو بین فرهنگیان در سال آینده

مدیرعامل شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان در گزارش خود به مجمع عمومی به تشریح جزئیات فعالیت‌ها و خدمات این شرکت در زمینه ارائه خودروهای لیزینگی به فرهنگیان عضو مؤسسه پرداخت و تعداد خودروهای توزیعی در سال مالی ٩٥ را ١٢ هزار مورد اعلام کرد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری لیزینگ و رفاه فرهنگیان با حضور تمام سهامداران این شرکت برگزار شد.

در مجمع عمومی این شرکت همچنین مبلغ 450 میلیارد ریال به عنوان سود سال مالی 95 شناسایی شد که 90درصد آن بین سهامداران تقسیم شد.

محمد حسن فرج اللهی مدیرعامل شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان ضمن اشاره به خدمات قابل توجه این شرکت به فرهنگیان در طول یکسال گذشته گفت: در سال مالی منتهی به 31 شهریور 1395در مجموع 11هزار و 874 دستگاه خودرو از محصولات شرکت‌های ایران خودرو و سایپا در قالب لیزینگ به معلمان عضو موسسه واگذار شد.

وی افزود: واگذاری خودرو به فرهنگیان پس از نظرسنجی از آنها و بر اساس نیازها و سلایقشان صورت می‌گیرد.

فرج اللهی با اشاره به اینکه میانگین قیمت خودروهای توزیعی حدود 300میلیون ریال است، گفت: از این مبلغ به طور میانگین 140میلیون ریال به عنوان تسهیلات در اختیار فرهنگیان قرار می‌گیرد و مابقی آن به صورت نقدی از آنها دریافت و به حساب کارخانه خودرو سازی واریز می‌شود.

مدیرعامل شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان تصریح کرد: از ابتدای تاسیس شرکت لیزینگ تاکنون بیش از 113هزار نفر از فرهنگیان عضو موسسه موفق به دریافت خودرو لیزینگی از این شرکت شده‌اند که بیش از 64هزار نفر در چهار سال گذشته خودرو دریافت کرده‌اند.

وی همچنین از برنامه این شرکت برای توزیع نزدیک به 20هزار دستگاه خودرو در سال مالی آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، در این مجمع همچنین مهندس انباردار قائم مقام مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تاکید بر ارائه خدمات شایسته فرهنگیان گفت: باید مطالعه جدی در زمینه سلایق و نیازهای فرهنگیان صورت گیرد و خودروهای توزیعی بر این اساس صورت گیرد. همچنین باید به شأن و جایگاه فرهنگیان توجه ویژه‌ای بشود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها