انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 16522
08:41

آتش اصلی و بنیان فتنه 88 هواپرستی و خودخواهی بود

فرمانده بسیج حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ آتش اصلی و پایه و بنیان فتنه 88 بدون شک هواپرستی و خودخواهی بود و اگر آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی می‌توانستند نیرو وارد خیابان‌های تهران کنند، این کار را می‌کردند.

حسین هژبری فرمانده بسیج حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم میثاق با ولایت 3؛ گرامیداشت حماسه 9 دی که در ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد با اشاره به اهمیت حادثه 9 دی اظهار داشت: اگر از حادثه 9 دی درس‌ها و عبرت‌ها را بیاموزیم به بهره‌وری زیادی از آن می‌رسیم.

وی ادامه داد:‌اولین برداشت این است که در 9 دی ثمره درک و درایت خود را از راهبری فرهنگی و سیاسی نظام جمهوری اسلامی برداشت کردیم و اینکه این جمله امام را که پشتیبان نظام ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد.

هژبری افزود: آتش اصلی و پایه و بنیان یکی از بزرگ‌ترین خطرات انقلاب اسلامی یعنی فتنه 88 بدون شک هواپرستی و خودخواهی بود.

فرمانده بسیج حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مردم اهمیت بسیاری در نظام جمهوری اسلامی دارند،‌تصریح کرد: در هر جا که مردم با بصیرت و شجاعت وارد شدند بزرگ‌ترین موانع از بین رفت و بزرگان این میدان که آب به آتش دشمن ریختند مردم بودند.

وی متذکر شد: گوهری که مردم را به قله رساند ایمان قلبی و دینی است و انسان‌ها برای ایمان خود جان خود را می‌دهند.

هژبری با اشاره به اینکه دشمن در حادثه 9 دی که مردم در آن تحلیل متفاوتی کردند، هر کاری توانست انجام داد، گفت: اگر آمریکایی‌ها، انگلیس و رژیم صهیونیستی می‌توانستند نیرو وارد خیابان‌های تهران کنند این کار را می‌کردند اما در برابر مردم ضربه خوردند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها